Obézna mamička schudla takmer 50 kíl: WAU, pozrite sa, aká je z nej kočka!

Obézna mamička schudla takmer 50 kíl: WAU, pozrite sa, aká je z nej kočka! Zdroj: Profimedia
Táto cieľavedomá mladá žena je perfektným príkladom toho, že ak skutočne chcete schudnúť a zmeniť svoj život, tak to určite aj dokážete, dokonca aj pri dvoch malých deťoch.

Kaderníčka a mama dvoch detí, Samantha North (27) z Anglicka celý život zápasila so svojou váhou. Jedného dňa si však povedala dosť a rozhodla sa, že musí zmeniť svoj život od základov.

Dominika Cibulková si teraz môže priberanie vychutnávať!

Keď porodila svoje prvé dieťa, syna Jacka (5), začala Samantha extrémne priberať, hoci nadváhu mala už aj predtým. Pravidelne jedla nezdravé „rýchlovky,“ čokoládové tyčinky, vrecia sladkostí, šišky, čipsy a to po celý deň, aby jej dali rýchlu energiu. Obrovskou chybou bolo aj to, že mladá mamička takmer vôbec nepila vodu a namiesto toho si dopriala tri plechovky sladkého šumivého nápoja denne, aby ju cukor udržiaval v chode.

Po narodení druhého dieťaťa, dcéry Olivie (2), Samantha pochopila, že toto nie je cesta, preto sa rozhodla schudnúť a zmeniť svoj život. Na sociálnej sieti si našla osobného trénera, ktorý jej pomohol nielen s cvičením, ale zostavil jej aj zdravý a pestrý jedálniček.

Takto vyzerala mladá mamička pred premenou 

Zdroj: Profimedia

V priebehu jedného roka Samantha schudla takmer 47 kilogramov a cíti sa neskutočne šťastná. Má kopec energie aj bez sladkostí a nezdravého jedla, užíva si nakupovanie oblečenia, pretože vie, že konečne si nájde aj na svoju postavu pekné veci.

„Konečne viem, čo to znamená milovať svoje telo,“ povedala schudnutá mamička, ktorá si dokonca vyskúšala aj sexi fotenie.

Skvelá premena, čo poviete?

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia

Zdroj: thesun.co.uk

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

07:25 Labková patrola
07:55 Káčerovo
08:20 NAŠI
06:40 Súdna sieň
07:50 NOVÁ ZÁHRADA
09:05 NA CHALUPE
06:45 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie
07:55 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie
09:10 Áno, šéfe! USA V.
07:20 Požiarnik Sam IX.
07:30 Kúzlovanie
07:40 Rapotáčik
06:30 Vévodkyně
08:30 Modrý slon
09:55 Pomáda: Živě