Bikiny modelka vyšla s pravdou von: Pozrite sa, ako vyzerá moje telo bez retuše

Bikiny modelka vyšla s pravdou von: Pozrite sa, ako vyzerá moje telo bez retuše Zdroj: Instagram/karinairby
Napriek tomu, že jej postava vyzerá úplne inak, ako pred pár rokmi, tvrdí, že sa nikdy necítila lepšie. Na svoje nedokonalosti je pyšná a hrdo ich ukazuje svetu.

Známa austrálska bikiny modelka Karina Irby zverejnila porovnávajúcu fotografiu svojej postavy a najmä ženy jej za odvahu a slová povzbudenia tlieskajú.

Karina sa priznala, že dnes váži o 10 kíl viac, ako pred desiatimi rokmi a cíti sa oveľa lepšie a šťastnejšie.

Teraz má plnšie prsia, boky aj zadok a cíti sa spokojne a príťažlivo. Karina stále predvádza aj plavky, hoci je telo “zdobí” poriadna celulitída.

54 kíl/64 kíl, rozdiel takmer 10 rokov…

View this post on Instagram

NATURAL TRANSFORMATION. This morning Facebook notified me of a memory from 9 years ago. I was so shocked to see how tiny I used to be when I was a teenager! I remembered that as my body was maturing I was gaining weight, curves and more fake reasons to feel self conscious about my appearance. HELLO BOOBS, BUTT, HIP AND THIGHS 🤪 I used to put so much pressure on myself to try and keep my teenager look but not only was it unhealthy, it just wasn’t in the cards for me. 54KGS to 64KGS and I’ve never felt better about myself mentally and physically. What I’m trying to say is stop being so hard on yourself. You’re body is beautiful and it’s keeping you alive! Worship the heck out of it! I wish I did sooner🌈🦄

A post shared by KARINA🦄IRBY (@karinairby) on

;

Motivuje aj iné ženy

Bikiny modelka sa otvorene priznala aj k tomu, aký obrovský tlak pociťovala, keď sa snažila udržať si extrémne štíhlu postavu. Je šťastná, že sa konečne zbavila tejto chorej predstavy o dokonalosti a môže si užívať život prirodzene a plnými dúškami aj keď s pár kilami navyše.  

Mnohé ženy jej ďakujú za pravdivé a neprikrášlené fotografie, ktoré sa rozhodla zverejniť, no našli sa samozrejme aj takí, ktorí jej krivky kritizovali.

Karina s hejtermi rátala a kritiku neprajníkov si jednoducho nevšíma. “Tí čo chcú kritizovať, si dôvod vždy nájdu. Pre niekoho som tučná, ale v skutočnosti som šťastná a najmä zdravá žena,“ dodala odvážna mladá žena, ktorá pomáha mnohým ženám naučiť sa milovať svoje telo také, aké je.  

Za nás má palec hore, čo hovoríte vy?

View this post on Instagram

No I’m not contagious 😒 It’s Eczema Awareness Week and I wanted to post a raw video of my current skin situation. I’ll never have flawless legs but I’m ok with that. At least they get me from A to B. There is little-to-no education or awareness on this debilitating skin condition. This can lead to judgment or bullying for eczema victims. I myself have been bullied and have received judgmental stares, which led me to cover up my eczema for many years, which is why my mission is to normalise eczema. I’m so thankful that there are organisations like @eczemaau, whose goal is to reach every Australian who lives with this condition and let them know that help, support and education is available. Visit their website or call 1300 300 182 for questions or support! Remember you are never alone 🦄

A post shared by KARINA🦄IRBY (@karinairby) on

View this post on Instagram

Ah the female body does some crazy things! I was looking back at old pics today and found this one from 3 years ago. I had only been working out for around 6 months at the time. Fast forward to today and BAM! So much has changed! More muscle. More fat. More brains! I never had a vision goal I was trying to achieve. I just wanted to get healthier. Peaseeeee try and do the same. You’ll never look like another person no matter how hard you workout. We are all built differently and that’s a beautiful thing. Focus on being you’re own inspiration 💫 All my training is from @BIKINI.BODY.BURN Ps - I can’t wait for all the Instagram doctors to come out and claim I’m a manufactured robot🤪

A post shared by KARINA🦄IRBY (@karinairby) on

 

Zdroj: bodyandsoul.com.au, Instagram

TV Program

17:30 NOVINY
17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
17:35 Knight Rider
18:35 V divočine s Bearom Gryllsom
19:40 ŽREBOVANIE
16:55 Klamári II.
17:55 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
17:40 Strážca vesmíru Roger
17:50 Rapotáčik 2
18:00 Máša a medveď III.
16:15 Zátah
18:30 Muž, který se směje
20:15 Pohanský král