Simonka prezradila recept na štíhlu figúru: TOTO jej ženy budú závidieť

Simonka prezradila recept na štíhlu figúru: TOTO jej ženy budú závidieť Zdroj: facebook/simonabutinova
Je štíhla ako prútik, no diéty nedrží a pravidelne necvičí. Ako je to možné? Jojkárska hviezdička Simona Butinová, ktorá sa preslávila najmä exotickým vzhľadom nám prezradila, čo robí pre svoju chudú postavičku.

Pre niektorých je príliš chudá, pre iných zase predstavuje ideálnu ženskú postavu. Jedno je isté, tmavovláska je spokojná so svojou figúrou a za inú by ju nemenila.

Ak by ste si mysleli, že pre to, ako vyzerá hladuje, omyl! „Stravujem sa v podstate normálne. Nedržím žiadne diéty. Zjem vždy to, na čo mám chuť. Ale určite nejakú rolu zohráva to, že nejem mastné a vyprážané jedlá, bravčové mäso nejem vôbec. Nie kvôli zdravému životnému štýlu, ale nikdy mi tieto jedlá nechutili... Ani na sladké moc nie som. V lete neodolám dobrej zmrzline, ale koláče a zákusky mi nechutia vôbec. Miesto čipsov si doprajem radšej kilo pomarančov alebo iného ovocia,“ priznala nám Simonka.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Na prechadzke #winteroutfit #december #mikulas #happymummy #mummylife❤️

Príspevok, ktorý zdieľa simonabutinova (@simona.butinova),

Tú by ste rozhodne nenašli makať v niektorej z posilňovní. Základ jej pohybu tvoria najmä prechádzky s 5-mesačným synčekom. „Čo sa týka cvičenia a pohybu, tak necvičím vôbec. Ani nemôžem ešte kvôli komplikovanému cisárskemu rezu. Cvičenie ma ani nebaví. Od malička som profesionálne tancovala do cca 19-tich rokov a tým som si určite vyformovala postavu. Už dlhé roky nerobím nič také, takže mám postavu zadarmo, či ako sa to hovorí,“ dodala na záver kráska. Mnohé ženy by s ňou v tomto určite okamžite menili.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

4 months postpartum? #chalange #progress #eštepármesiacovabudetoono #bordelsinevsimat? #cilinesmiechybatnakazdejfoto?‍♀️

Príspevok, ktorý zdieľa simonabutinova (@simona.butinova),

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

17:00 Neskrotná
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:10 Áno, šéfe USA VI.
18:10 Áno, šéfe USA VI.
19:10 Kinosála
16:55 Policajti v akcii
18:00 Klamári I.
19:00 Klamári I.
17:10 Maxipes Fík II. - Divoké sny Maxipsa Fíka
17:20 Máša a medveď I.
17:30 Cesta za pokladom
16:50 Hluboká voda
18:45 Asterix a Vikingové
20:15 Na shledanou tam nahoře