Uplynul mesiac od šokujúceho príbehu anorektických dvojčiat: Prežili to?

Uplynul mesiac od šokujúceho príbehu anorektických dvojčiat: Prežili to? Zdroj: Instagram
Krásne ruské dievčatá Masha a Dasha snívali o kariére v modelingu. Miesto predvádzacieho móla však skončili v nemocnici podvyživené a vôbec nebolo isté, či to prežijú.

Prešlo len pár týždňov, čo sme vám priblížili šokujúci príbeh ruských dvojčat. Tínedžerky a modelky boli na pokraji života a smrti. Hoci boli úplne chudé a vážili 50 kilogramov, v istej modelingovej agentúre im povedali, aby sa pokúsili zhodiť pár kilogramov. To sa im takmer stalo osudným.

Dvojčatá prestali jesť a postupne sa strácali. Vyhladovali sa tak, že jedna z nich vážila len 40 kíl a druhá neuveriteľných 36!

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

​Šokujúce je, že hoci skončili v nemocnici, tam ich odmietli liečiť... Našťastie sa ich ujala istá ruská hviezdička, ktorá zariadili pre dievčatá zbierku a pomohla im dostať sa na kliniku, kde sa dievčat ujali odborníci. Dnes Dasha a Masha už na prvý pohľad vyzerajú lepšie! Dokonca oslávili aj svoje 15. narodeniny. Dievčatá si vraj konečne uvedomujú, že sú choré a chcú sa liečiť a uzdraviť sa... Držíme im palce!

Dnes vyzerajú takto

View this post on Instagram

Давайте поздравим наших красавиц -Машеньку и Дашеньку с днём рождения !им сегодня исполнилось 15 лет 💕и это во всех смыслах новая точка отсчёта для них в жизни !!!я желаю вам навсегда забыть о вашей болезни и начать жизнь с чистого листа !я счастлива ,что смогла вам помочь 🌟🌟🌟не зря живу 🎉🎉🎉спасибо моей инстасемье за неоценимый вклад и помощь -люблю каждого !!!!!!❤️❤️❤️#деньрождения #счастье #любовь

A post shared by Мария Кохно (@marynova888) on

Zdroj: instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 Súdna sieň
05:00 Cestovanie v čase
05:20 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME
05:50 Súdna sieň
05:00 Súdna sieň
05:50 Panelák
06:35 Profesionáli III.
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Jahôdka a jej kamaráti II.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:30 O myšce a medvědovi
07:05 Kdybych měl křídla
08:45 Lásce v patách