Iba za 6 mesiacov kompletne zmenila svoje telo: FOTKY pred a po sú až neuveriteľné

Iba za 6 mesiacov kompletne zmenila svoje telo: FOTKY pred a po sú až neuveriteľné Zdroj: Instagram
Krásnu Scarlett ešte pred pár mesiacmi trápili celulitída a kilá navyše. Jedného dňa sa rozhodla, že so sebou niečo urobí a tu je výsledok!

Pri pohľade na ňu dnes by ste zrejme nepovedali, že táto krásna mladá žena ešte nedávno bojovala s nadváhou, pomarančovou pokožkou a jej sebavedomie bolo takmer nulové. Neuveríte, no štyri roky nosila len dlhé nohavice, pretože sa jej dnes už expriateľ vysmieval pre celulitídu, ktorá ju trápila na stehnách.

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

​Hoci si našla nového priateľa, stále pri ňom priberala a akosi to nevedela zastaviť. Hlavným dôvodom boli kilá nezdravého jedla, ktoré jedla a nulový pohyb. Keď svojho súčasného priateľa poprosila, aby ju vyfotil v spodnej bielizni, neverila vlastným očiam. To bol moment, kedy sa rozhodla, že s tým musí niečo urobiť! Scarlett sa zverila do rúk odborníkov a absolvovala chudnúci program. Experti jej zostavili stravovací plán, takže vôbec nehladovala a tiež tréningový program. A výsledok? Dnes nielen vyzerá fantasticky, ale sa tak aj cíti a je inšpiráciou pre iné ženy, ktoré váhajú nad tým, či sú takéto programy účinné.

Zdroj: Instagram

Zdroj: thesun.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 Kuriér 4
22:40 Štvanec
00:40 Šanghajský rebel
20:45 Strašidelný dom
22:25 BOHATÉ LETO S JOJ
22:30 Chalan na hranie
22:00 Tajomstvá a lži I.
22:55 ŽREBOVANIE
23:10 Vraždy v Midsomeri XIII.
22:20 Tom a Keri
22:30 Sherm a jeho mikróby
22:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
22:20 PREMIÉRA NA JOJ CINEMA: Kosti a skalp
00:25 Bitva o Moskvu
02:20 Andělé slunce