Iba za 6 mesiacov kompletne zmenila svoje telo: FOTKY pred a po sú až neuveriteľné

Iba za 6 mesiacov kompletne zmenila svoje telo: FOTKY pred a po sú až neuveriteľné Zdroj: Instagram
Krásnu Scarlett ešte pred pár mesiacmi trápili celulitída a kilá navyše. Jedného dňa sa rozhodla, že so sebou niečo urobí a tu je výsledok!

Pri pohľade na ňu dnes by ste zrejme nepovedali, že táto krásna mladá žena ešte nedávno bojovala s nadváhou, pomarančovou pokožkou a jej sebavedomie bolo takmer nulové. Neuveríte, no štyri roky nosila len dlhé nohavice, pretože sa jej dnes už expriateľ vysmieval pre celulitídu, ktorá ju trápila na stehnách.

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

​Hoci si našla nového priateľa, stále pri ňom priberala a akosi to nevedela zastaviť. Hlavným dôvodom boli kilá nezdravého jedla, ktoré jedla a nulový pohyb. Keď svojho súčasného priateľa poprosila, aby ju vyfotil v spodnej bielizni, neverila vlastným očiam. To bol moment, kedy sa rozhodla, že s tým musí niečo urobiť! Scarlett sa zverila do rúk odborníkov a absolvovala chudnúci program. Experti jej zostavili stravovací plán, takže vôbec nehladovala a tiež tréningový program. A výsledok? Dnes nielen vyzerá fantasticky, ale sa tak aj cíti a je inšpiráciou pre iné ženy, ktoré váhajú nad tým, či sú takéto programy účinné.

Zdroj: Instagram

Zdroj: thesun.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

14:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
16:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:00 NOVINY O 17:00
14:10 Simpsonovci VI.
14:35 Simpsonovci VI.
15:05 Profesionáli III.
13:30 Hawaii 5.0 VI.
14:30 Spravodlivosť v krvi VI.
15:30 Kosti VII.
14:25 Robošváb II.
14:50 Sherm a jeho mikróby
15:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
12:50 Příběhy ze Země Oz: Dorotčin návrat
14:35 Láska na tři roky
16:20 Tristan a Isolda