Svadobčanom pri pohľade na túto nevestu zabehlo: TAKTO by ju do kostola nepustili

Svadobčanom pri pohľade na túto nevestu zabehlo: TAKTO by ju do kostola nepustili Zdroj: unsplash.com (ilustračná fotografia)
Podľa čoho ste si vyberali svadobné šaty na svoj veľký deň D? Mnohé nevesty dávajú prednosť zaužívanej klasike, iné neváhajú experimentovať. Táto žena svoj sobáš oslavovala v outfite, ktorý je viac ako odvážny!

Možno ste už videli naozaj rôzne šaty, v ktorých sa ženy vydávali a mnohé z nich vám vyčarovali úsmev na tvári. Model, v ktorom sa vydávala táto nevesta, je naozaj špeciálny. 

​Ako sa vám páčil seriál Uhorčik?

​Fotky zo sobáša, ktorý sa konal pod šírim nebom, zverejnil na sociálnej sieti jeden z hostí. Nevesta výber svadobnej róby poňala svojsky a vydala sa v outfite, ktorý by si iná nevesta asi na seba neobliekla. Nie je vôbec isté, či môžeme hovoriť o šatách, pretože tie pripomínali skôr sexi kúsok vhodný na svadobnú noc.

Zdroj: Reddit

Zdroj: Reddit

​Potetovaná kráska kyprých tvarov zjavne miluje odvážne a extravagantné modely a fotografovi ochotne zapózovala. Vtedy asi ešte netušila, že sa jej fotky začnú šíriť sociálnymi sieťami s množstvom zhrozených komentárov od verejnosti. Čo hovoríte na jej sobášny outfit vy?

Zdroj: reddit.com

TV Program

10:15 Policajti v akcii
11:15 Mama, ožeň ma!
12:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II.
10:15 Simpsonovci XIV.
10:45 Simpsonovci XIV.
11:30 Áno, šéfe USA VI.
08:40 Slnečná
10:30 Bez servítky
11:55 Nákupné maniačky
10:05 Bob a Bobek králiky z klobúka
10:20 Požiarnik Sam X.
10:35 Okido II.
09:15 Můj kámoš špión
11:05 Cirkus
12:55 Jeden a půl rytíře