Svadobčanom pri pohľade na túto nevestu zabehlo: TAKTO by ju do kostola nepustili

Svadobčanom pri pohľade na túto nevestu zabehlo: TAKTO by ju do kostola nepustili Zdroj: unsplash.com (ilustračná fotografia)
Podľa čoho ste si vyberali svadobné šaty na svoj veľký deň D? Mnohé nevesty dávajú prednosť zaužívanej klasike, iné neváhajú experimentovať. Táto žena svoj sobáš oslavovala v outfite, ktorý je viac ako odvážny!

Možno ste už videli naozaj rôzne šaty, v ktorých sa ženy vydávali a mnohé z nich vám vyčarovali úsmev na tvári. Model, v ktorom sa vydávala táto nevesta, je naozaj špeciálny. 

​Ako sa vám páčil seriál Uhorčik?

​Fotky zo sobáša, ktorý sa konal pod šírim nebom, zverejnil na sociálnej sieti jeden z hostí. Nevesta výber svadobnej róby poňala svojsky a vydala sa v outfite, ktorý by si iná nevesta asi na seba neobliekla. Nie je vôbec isté, či môžeme hovoriť o šatách, pretože tie pripomínali skôr sexi kúsok vhodný na svadobnú noc.

Zdroj: Reddit

Zdroj: Reddit

​Potetovaná kráska kyprých tvarov zjavne miluje odvážne a extravagantné modely a fotografovi ochotne zapózovala. Vtedy asi ešte netušila, že sa jej fotky začnú šíriť sociálnymi sieťami s množstvom zhrozených komentárov od verejnosti. Čo hovoríte na jej sobášny outfit vy?

Zdroj: reddit.com

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
12:40 TOP STAR
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
12:55 Simpsonovci IX.
10:35 Nákupné maniačky
12:00 VLCI
13:00 Ochrana svedkov IV.
11:10 Medzi nami zvieratkami
11:20 Arthur a Minimojovia
11:45 Bob staviteľ XV. - XVIII.
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor
14:15 Lagerfeld - důvěrné