Takto vyzerá láska na celý život: Nádherné fotky z ich výročia svadby vás dostanú

Takto vyzerá láska na celý život: Nádherné fotky z ich výročia svadby vás dostanú Zdroj: Katie Autry Photography
Aj vy máte pocit, že v dnešnej dobe existuje láska až do konca života už iba v rozprávkach? Ani táto dvojica to nemala v živote vždy ružové, no spoločnými silami zvládli všetky prekážky.

Manželský pár Marvin a Lucille Stone sa zoznámili keď mali niečo po dvadsiatke, dnes oslavujú neuveriteľné 60-te výročie manželstva!

​60 rokov spolu!

Dvojica, ktorá ma dnes 88 a 81 rokov, sa rozhodla, že svoje okrúhle výročie sobáša oslávi vo veľkom štýle. Nahodili sa do svadobného oblečenia a oslovili fotografku Katy Autry, aby im zhotovila spomienky na tento veľký deň.

Marvin sa nahodil do smokingu a jeho manželka mala na sebe pôvabné čipkované šaty, ktoré si pred mnohými rokmi sama ušila. Hoci majú ťažšiu chôdzu, sivé vlasy a tváre poznačené časom, stáli svorne bok po boku krásnych 60 rokov. Obaja však priznávajú, že sa o svoj vzťah museli starať.

„Ani u nás to nebolo vždy dokonalé, v mnohých veciach sme mali nezhody, ale na tých najpodstatnejších veciach sme sa vždy vedeli zhodnúť alebo urobiť kompromis,“ prezrádzajú úspech svojho dlhoročného vzťahu šťastní manželia.

V dnešnej dobe, keď sa mnohí rozvádzajú ako na páse, je vidieť skutočnú lásku naozajstná vzácnosť. Prajeme im veľa zdravia a ešte veľa pekných rokov!

Zdroj: Katie Autry Photography
Zdroj: Katie Autry Photography
Zdroj: Katie Autry Photography
Zdroj: Katie Autry Photography

Zdroj: metro.co.uk

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:25 ŠPORT
20:30 NAJLEPŠIE POČASIE
19:40 Hoď svišťom
20:25 Chlapec od vedľa
22:25 Pozri, Mupet, kto tu vraždí!
20:10 Myšlienky vraha
21:00 Myšlienky vraha
22:00 Kravaťáci
20:10 Macko Uško
20:25 Krtko
20:30 Medzi nami zvieratkami
20:15 Kolonie
22:10 Suburbicon: Temné předměstí
00:00 Nekonečný víkend