Jeho zoznamovací inzerát sa stal hitom internetu: Čo myslíte, našiel svoju vyvolenú?

Jeho zoznamovací inzerát sa stal hitom internetu: Čo myslíte, našiel svoju vyvolenú? Zdroj: unsplash.com (ilustračná fotografia)
Napriek množstvu zoznamiek sa stále viac mladých ľudí sťažuje, že si nevie nájsť lásku. Tento muž mal rovnaký problém a rozhodol sa ho vyriešiť po svojom.

30-ročný Mark z anglického Sheffieldu mal dlho v láske smolu a keďže už nechcel dlhšie len tak čakať, kým sa v jeho živote objaví tá pravá, rozhodol sa nájsť ju naozaj netradične.

Tieto hrdličky si lásku užívajú plnými dúškami!

Inzerát, ktorý sa nedá prehliadnuť

Mark si zakúpil bilboard pri rušnej ceste v rozmere 6x3 metre a podľa vlastného návrhu si ho nechal potlačiť ponukou na zoznámenie.

Uprostred veľkého červeného plagátu je fotografia ležiaceho Marka a pod ním stručný text: „Poďte na rande s Markom. Mohlo by to byť znamenie, na ktoré ste čakali.“ Nižšie je odkaz na jeho webovú stránku, na ktorej sa nachádzajú ďalšie informácie aj fotografie zoznamovania chtivého mladého muža.

Zdroj: datingmark.co.uk

Mark sám seba popisuje ako sympatického, pracovitého a skromného muža, ktorý vie, ako spraviť dobrý dojem, mnohým však jeho bilboard prišiel viac smiešny, ako lákavý, a niektorí si vďaka nemu dokonca mysleli, že je gigolo.

Viete si predstaviť, že by ste sa na takýto inzerát ozvali? Ani u Marka to nedopadlo podľa jeho predstáv a hoci ho kontaktovalo množstvo ľudí, väčšina z nich boli muži. Možno sa predsa len bude musieť pokúsiť o zoznámenie tradičným spôsobom...

Zdroj: datingmark.co.uk

Zdroj: boredpanda.com

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:00 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:25 Súdna sieň
06:10 Súdna sieň
07:25 Panelák VII.
05:05 Dovidenia, stará mama!
05:35 Prvé oddelenie
06:00 Prvé oddelenie II.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
06:00 Tanec s láskou
07:35 Čarodějovy hodiny
09:30 Americká Miss India