Keď domov priviedla priateľa, rodičia odpadli: Pri pohľade na jej lásku sa im nečudujeme

Keď domov priviedla priateľa, rodičia odpadli: Pri pohľade na jej lásku sa im nečudujeme Zdroj: Instagram/minxmindy
Mindy má 28 rokov, celý život pred sebou a medzi nápadníkmi by si mohla vyberať. Ona sa však už pred rokmi zamilovala do jediného muža, ktorému je stále verná...

Mindy spoznala Larryho, keď mala 20 rokov a tmavovláska tvrdí, že hoci nešlo o lásku na prvý pohľad, navzájom si boli sympatickí. 

Myslíte si, že Jirka Mádla bolo zložité pozvať do relácie Inkognito? Odpovie sám český herec a režisér.

​Všetko sa začalo autonehodou Mindy, ktorú riešila aj polícia. Policajt Larry prišiel na miesto činu, dali sa do reči a aj po vyplnení formalít o nehode, ostali v kontakte. Telefonovali si, písali si a nakoniec začali randiť. Netrvalo dlho, zobrali sa a už sú spolu desať rokov. Poviete si, veď na tom nič nie je... Larry je od Mindy o rovných tridsať rokov starší! 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Guess where we are today! Filming Vlogmas day 4!!!?❤️?❄️?? #vlogmas #vlogmas2019 #husbandandwife #agegaplove #festive #merryminxmas

Príspevok, ktorý zdieľa Mindy Minx (@minxmindy),

Mindy sa na začiatku ich vzťahu najviac obávala, ako o svojej láske povie rodičom, keďže je starší ako oni. Tí z jej lásky vôbec neboli nadšení a mali svoje obavy práve pre veľký vekový rozdiel. Najťažšie to znášal jej brat, ktorý Larryho nemohol vystáť. Nevedel pochopiť, prečo jeho krásna sestra randí s 50-ročným mužom, ktorý navyše nemal ani milióny na účte. Nakoniec ho však celá jej rodina prijala a keď ho spoznali, zistili, že je super človek. Ako by ste zareagovali, ak by vám dcéra doniesla ukázať milenca staršieho ako vy?

Zdroj: instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

07:25 Labková patrola
07:55 Káčerovo
08:20 NAŠI
06:40 Súdna sieň
07:50 NOVÁ ZÁHRADA
09:05 NA CHALUPE
06:45 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie
07:55 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie
09:10 Áno, šéfe! USA V.
07:20 Požiarnik Sam IX.
07:30 Kúzlovanie
07:40 Rapotáčik
06:30 Vévodkyně
08:30 Modrý slon
09:55 Pomáda: Živě