Keď rodičom predstavila priateľa, takmer skolabovali: Aha, koho si priviedla domov!

Keď rodičom predstavila priateľa, takmer skolabovali: Aha, koho si priviedla domov! Zdroj: Profimedia
Ani jeden z nich to neplánoval, no rovnako obaja nedokázali zastaviť, čo k sebe cítili. Hovorí sa, že láske nerozkážeš a táto dvojica je toho príkladom.

Herec a model Michael Hoch z Nemecka stretol svoju lásku v divadle, kde pracoval a pripravoval sa na nové predstavenie. Sarah Schopp tam vtedy pomáhala ako študentka v bare.

Medzi celebritnými manželmi Michael Douglas a Catherine Zeta Jones je 25-ročný vekový rozdiel a sú spolu už dve desaťročia!

Sarah sympatického herca zaujala na prvý pohľad svojou plachosťou a milým úsmevom. Keď si ju našiel na Facebooku, vedel, že jej musí napísať, ako ho očarila. Sarah ho najskôr odmietla a ponúkla mu iba priateľstvo, dôvodom bol veľký vekový rozdiel. Keď sa zoznámili, mala iba 17, on o 29 rokov viac.

Láska nepozná rozdiely, čo si veľmi skoro obaja uvedomili a prestali sa brániť svojim citom. Hoci na verejnosti im okolie neustále dávalo najavo, že ich vzťah nemôže byť v poriadku, nevšímali si to. Michael dostal kvôli vzťahu k mladučkej študentke dokonca padáka z divadla, ale vraj mu to za to stálo.

Zdroj: Profimedia

Najťažším orieškom boli samozrejme rodičia Sarah, ktorí bolo zo začiatku v absolútnom šoku. Ich tichučká a hanblivá dcérka, ktorá vyzerala mimochodom ešte oveľa mladšie, ako bol jej skutočný vek, si domov priniesla priateľa, ktorý bol rovesníkom jej otca. Postupne sa však so situáciou zmierili a Michaela si veľmi obľúbili.

„Láska nepozná hranice, nezáleží na tom, či je niekto starý alebo mladý, ako vyzerá, aký má pôvod či životný štýl. Dôležité je iba počúvať svoje srdce a to, že sú obaja partneri šťastní,“ dodáva Michael. Súhlasíte s jeho slovami aj vy?

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia

Zdroj: metro.co.uk

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

09:45 Súdna sieň
10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
09:30 Kosti VII.
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
09:45 Prvé oddelenie
10:35 Nákupné maniačky
12:00 VLCI
09:45 Strážca vesmíru Roger
10:00 Rev a motoroví miláčikovia I.
10:25 Požiarnik Sam VIII.
08:40 Kincsem
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor