Snúbenec jej zdrhol tesne pred svadbou: Nikto nečakal, že nevesta urobí TOTO!

Snúbenec jej zdrhol tesne pred svadbou: Nikto nečakal, že nevesta urobí TOTO! Zdroj: Profimedia
V jej koži by nechcela byť žiadna žena! Aj ju situácia, do ktorej ju priateľ dostal zarmútila, ale rozhodla sa, že plakať doma do vankúša rozhodne nebude!

Sandra Blanco (32) z Londýna mala so svojim priateľom krásny vzťah a obaja sa na svadbu, ktorú si objednali v Las Vegas, veľmi tešili. Iba pár dní pred plánovaným obradom si to však Sandrin snúbenec rozmyslel a dal jej košom.

Tento známy spevák si so svojou manželkou povedal áno už trikrát!

​Svadbu nezrušila!

Sandra bola absolútne šokovaná a nešťastná, keď zistila, že jej snúbenec ju vlastne nemiluje a jednoducho sa vyparil z jej života. Najskôr chcela objednanú svadbu zrušiť, ale keď zistila, že plnú sumu nedostane späť, rozhodla sa pre nečakaný krok.

Sandra sa skutočne obliekla do svadobných šiat a zúčastnila sa obradu, v ktorom si symbolicky vzala samú seba. “Naučila som sa, že v prvom rade sa musíte naučiť mať naozaj rád sám seba, až potom to môže fungovať aj vo vzťahu,” povedala pre denník Metro krásna nevesta.

Zdroj: Profimedia

Sandra si dokonca zaplatila modela, ktorý jej ochotne zapózoval a fotografka im spravila krásne zábery. Sandra mala kvetinový veniec a výzdobu z vlastnej firmy, takže tieto zábery plánuje použiť ako reklamu.

Krásna nevesta zostala vo Vegas 4 dni a s priateľmi precestovala čarovné miesta a nazbierala si množstvo zážitkov. Napriek tejto nepríjemnej skúsenosti na lásku a mužov nezanevrela a verí, že na ňu ten pravý už niekde čaká…

Ako by ste reagovali vy, keby vám snúbenec dal košom tesne pred svadbou?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Zdroj: metro.co.uk

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:10 Súdna sieň
05:55 Pod povrchom
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:35 DEDIČSTVO
06:20 Kutyil s.r.o.
07:25 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:10 Sníček
05:20 Jahôdka a jej kamaráti I.
05:05 Jezdkyně
06:55 Vyškolena láskou
08:35 Need for Speed