Na rande cestovala 3 hodiny, aby jej muž nadával, že je tučná: TOTO má byť moletka?

Na rande cestovala 3 hodiny, aby jej muž nadával, že je tučná: TOTO má byť moletka? Zdroj: Pixabay.com
Láska niektorých žien nepozná prekážky. To si zrejme povedala aj táto slobodná matka, ktorá verila, že jej rande dopadne na jednotku...

Jade je matka jedného dieťaťa, ktorá sa s jeho otcom dávnejšie rozišla. 28-ročná kráska však na mužské pokolenie nezanevrela a stále verí, že natrafí na princa na bielom koni. Svojich vyvolených hľadá aj prostredníctvom zoznamovacej aplikácie Tinder. 

Myslíte si, že by Diana Mórová očarila muža svojím talentom?

​Práve tu našla na o rok mladšieho fešáka, s ktorým si pred mesiacom vyšla na rande. Všetko dopadlo super, preto sa s ním po mesiaci mala opäť stretnúť. Pritom jej vyvolený býval v meste vzdialenom od jej bydliska až 3 hodiny cesty! Hoci Jade zmeškala autobus, neváhala zobrala si taxík na vlakovú stanicu a vycestovala. Šok prišiel hneď ako sa s mužom stretla. Ten jej po pár minútach povedal, že za ten mesiac poriadne pribrala! Jade sa nestíhala čudovať a keď stále neprestával a urážal ju, o 5 minút neskôr bolo po rande. Muž ju odviezol späť na stanicu, kde ešte hodinu čakal na spiatočný vlak. 

Zdroj: gofundme.com
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

This lady needs to read my #mandetox book OUT NOW! #jadesavage #tinderdates #datingnightmares @thesun

Príspevok, ktorý zdieľa Man Detox (@mandetox),

Miesto plaču však kráska urobila niečo nečakané! Na istom fundraisingovom webe si založila profil, opísala, čo sa jej stalo a prosila ľudí, aby jej prispeli sumou necelých 100 eur. Presne toľko ju totiž vyšla celá cesta na jej najhoršie rande v živote. Čuduj sa svete, ľudí jej príbeh dojal a už jej vyzbierali viac ako 900 eur! Jade nielenže dobre vyzerá, ale jej to aj dobre páli, nemyslíte?

Zdroj: dailymail.co.uk

TV Program

20:35 Kráska a zviera
23:30 Nehanební bastardi
02:35 Viem, kto ma zabil
19:55 Profesionáli VII.
20:45 Lockout: Útek z MS - 1
22:50 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH - EUROJACKPOT
20:10 C.S.I.: Kriminálka New York IX.
21:00 C.S.I.: Kriminálka New York IX.
22:00 Hawaii 5.0 VIII.
20:30 Robošváb IV.
20:55 Príbehy dvoch myší
21:20 Seniorik
20:15 Vlčí volání
22:15 Let
00:30 Poutník - nejlepší příběh Paula Coelha