Na rande cestovala 3 hodiny, aby jej muž nadával, že je tučná: TOTO má byť moletka?

Na rande cestovala 3 hodiny, aby jej muž nadával, že je tučná: TOTO má byť moletka? Zdroj: Pixabay.com
Láska niektorých žien nepozná prekážky. To si zrejme povedala aj táto slobodná matka, ktorá verila, že jej rande dopadne na jednotku...

Jade je matka jedného dieťaťa, ktorá sa s jeho otcom dávnejšie rozišla. 28-ročná kráska však na mužské pokolenie nezanevrela a stále verí, že natrafí na princa na bielom koni. Svojich vyvolených hľadá aj prostredníctvom zoznamovacej aplikácie Tinder. 

Myslíte si, že by Diana Mórová očarila muža svojím talentom?

​Práve tu našla na o rok mladšieho fešáka, s ktorým si pred mesiacom vyšla na rande. Všetko dopadlo super, preto sa s ním po mesiaci mala opäť stretnúť. Pritom jej vyvolený býval v meste vzdialenom od jej bydliska až 3 hodiny cesty! Hoci Jade zmeškala autobus, neváhala zobrala si taxík na vlakovú stanicu a vycestovala. Šok prišiel hneď ako sa s mužom stretla. Ten jej po pár minútach povedal, že za ten mesiac poriadne pribrala! Jade sa nestíhala čudovať a keď stále neprestával a urážal ju, o 5 minút neskôr bolo po rande. Muž ju odviezol späť na stanicu, kde ešte hodinu čakal na spiatočný vlak. 

Zdroj: gofundme.com
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

This lady needs to read my #mandetox book OUT NOW! #jadesavage #tinderdates #datingnightmares @thesun

Príspevok, ktorý zdieľa Man Detox (@mandetox),

Miesto plaču však kráska urobila niečo nečakané! Na istom fundraisingovom webe si založila profil, opísala, čo sa jej stalo a prosila ľudí, aby jej prispeli sumou necelých 100 eur. Presne toľko ju totiž vyšla celá cesta na jej najhoršie rande v živote. Čuduj sa svete, ľudí jej príbeh dojal a už jej vyzbierali viac ako 900 eur! Jade nielenže dobre vyzerá, ale jej to aj dobre páli, nemyslíte?

Zdroj: dailymail.co.uk

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:15 Panelák
05:10 Profesionáli III.
05:50 NAŠI II.
06:25 ZÁCHRANÁRI
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:10 Síla naděje
07:05 Milosrdné lži
09:45 Z ulice na green