K výročiu napísala manželovi tieto slová: S Verešovej vyznaním budete súhlasiť aj vy

K výročiu napísala manželovi tieto slová: S Verešovej vyznaním budete súhlasiť aj vy Zdroj: Instagram/andreaveresovaofficial
Kým iným párom vzťahy stroskotajú po krátkom čase, oni sa ľúbia stále rovnako. Pozná Andrea recept na šťastné manželstvo?

Krásna slovenská modelka Andrea Verešová (38) oslávila s manželom Danielom Volopichom (54) už 12. výročie svadby, pričom pár tvoria už dlhých 14 rokov!

Verejné vyznanie manželovi

Medzi manželmi v šoubiznise patria medzi svetlé výnimky a vyzerá to tak, že im to aj po dvanástich rokoch klape rovnako dobre, ako na začiatku.

Andrea Verešová má s manželom Danielom dve krásne deti – Vanessu a Daniela, a sú pekným príkladom toho, že vzťah môže klapať aj po rokoch spoločného života. Krásna modelka si to váži, pretože si veľmi dobre uvedomuje, že mať krásne a fungujúce manželstvo vôbec nie je samozrejmosť a treba na ňom pracovať denne.

K 12.výročiu sobáša zverejnila túto krásnu fotografiu so slovami, ktoré sa týkajú každého jedného z nás.

“Keď mi naša spoločná láska ukázala, čo je dôležité v mojom živote, už viem, že šťastie je len polovičné, keď ho nemáte s kým zdieľať a že smútok je dvojnásobný, keď vám nemá kto pomôcť. Čo naozaj znamená milovať a ako to je, keď moja láska pokračuje...

Láska znamená zdieľať svet s niekým ďalším. Svoj život, radosti i starosti. Vášeň je reakciou na lásku a láska je odpoveďou na všetko…”

Blahoželáme! Nech im to vydrží!

TV Program

08:30 Súdna sieň
09:50 Súdna sieň
10:55 POLICAJTI V AKCII
08:40 Panelák VII.
09:45 IQ TAXI
10:40 Najkrajšie bývanie III.
08:25 DEDIČSTVO
09:50 Vražedné čísla IV.
11:05 Vražedné čísla IV.
09:05 Pat a Mat
09:15 Medzi nami zvieratkami
09:20 Knihy od Stonožky
08:35 Need for Speed
10:55 Footloose: Tanec zakázán
13:05 Popelky