Takto NIE, vyzeráš staro! Manželku známeho speváka skritizovali kvôli novému účesu

Takto NIE, vyzeráš staro! Manželku známeho speváka skritizovali kvôli novému účesu Zdroj: Profimedia
Pochválila sa novými vlasmi, ale s takouto reakciou fanúšikov rozhodne nepočítala. Čo sa im na jej výzore nepáčilo?

Manželka Tomáša Klusa (33), Tamara (31), si vyskúšala radikálnu zmenu vzhľadu a ukázala sa fanúšikom s novým účesom. Pod fotografiou sa nahromadilo množstvo negatívnych komentárov aj kvôli niečomu úplne inému! Čo sa im nepáčilo?

Tomáš Klus patrí medzi najpopulárnejších spevákov v Čechách ale aj na Slovensku...

Trojnásobná mamička sa na Instagrame predviedla tak, ako ju nikto nepozná. Namiesto dlhých blond vlasov ukázala tentoraz hnedé vlasy a navyše šikovne učesané tak, aby pripomínali krátky zostrih.

"Nikdy som krátke vlasy nemala a ani som si nevedela predstaviť, že by som sa rozhodla pre takú zmenu, ale teraz nad tým vážne premýšľam," napísala k fotografii. "Vzadu je schovaný cop, ale možno čoskoro nebude ... Čo myslíte?" Oslovila svojich priaznivcov Tamara, ale to, čo nasledovalo potom, rozhodne nečakala.

 

Nevhodný účes a škaredá pleť?

I keď sa našlo zopár ľudí, ktorým sa s krátkym zostrihom páčila a posmelili ju v tom, aby sa nebála zmeny, väčšina ju skritizovala na plnej čiare.

„Vyzeráte takto oveľa staršie!“ písali je mnohí. Iní sa zase vyjadrovali k tomu, že na krátky účes nemá vhodnú, resp. dosť peknú tvár. Ďalší ju skritizovali aj za nedokonalú pleť, to však najmä preto, že propaguje známu kozmetickú značku. „Myslím, že to nebude kvalitná kozmetika,“ napísal jej ďalší.

Musíme sa priznať, že aj nám sa Tamara páči viac s dlhými vlasmi, ale za to, že si na fotke nevyretušovala drobné vyrážky jej dávame palec hore!

View this post on Instagram

Děkuju za včerejší zážitek @czechsocialawards . Byl to krásný večer. Dlouho jsem se tak nepobavila, viď @mycookingdiary.cz ? Svět sociálních síti a vlivníků, kteří jsou nejsledovanějšími lidmi tohoto virtuálního prostoru je křehký v jeho využití i zneužití. Kéž je plný obsahu, který se co nejvíc dotýká opravdové reality, ať je plný pevných stanovisk... ať je autentický, inspirativní, propojující, laskavý, kreativní a hlavně co nejpravdivější. Můj hlavní favorit je @kovy_gameballcz - v něm se všechny tyto aspekty snoubi... Klobouk dolů. A samozřejmě profil mého kluka @tomas_klus .... ❤️ Děkuju @antipearle , Paf z @2mediacz za frak a za krásný make-up @martinahaubeltova z BobbiBrown. Jsi hvězda !

A post shared by Tamitadyje (@tamara_klusova) on

 

Zdroj: blesk.cz, Instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

18:00 PROSTŘENO
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
18:25 Áno, šéfe USA III.
19:30 Profesionáli III.
20:25 Agent na úteku
17:55 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
20:10 Kosti III.
18:25 Ruby z dúhy I.
18:40 Požiarnik Sam IX.
18:50 Arthur a Minimojovia
18:15 Barva pleti
20:15 Domino
21:50 Plán útěku