Bartalos poslala jasný odkaz ženám, ktoré sú so sebou nespokojné: Konečne to niekto povedal na rovinu

Bartalos poslala jasný odkaz ženám, ktoré sú so sebou nespokojné: Konečne to niekto povedal na rovinu Zdroj: Instagram
Kým muži sú väčšinou so svojím vzhľadom spokojní a nejako extra ho neriešia, ženy sú ich presný opak. Výnimkou nie je ani hrdinka Trhliny Mária Bartalos.

Mnohí ju považujú za jednu z našich najkrajších mladých herečiek a rady by sa na ňu podobali. Mária svoju prácu na chvíľu zavesila na klinec, keďže sa v lete stala prvýkrát mamičkou a odvtedy si naplno užíva práve rolu matky. 

Bartalos môžete sledovať už v utorok na JOJ-ke v pokračovaní hitu Trhlina

​​Sama sa pritom bez servítky cez sociálne siete vyjadruje o mnohých citlivých témach, ktoré trápia nielen matky, ale ženy všeobecne. Jednou z nich je aj ženská krása, ktorú si každý prestavuje úplne inak. Možno to znie neuveriteľne, no aj na pohľad krásna Bartalos bola v minulosti so sebou nespokojná a riešila na seba každú maličkosť. To sa po pôrode zmenilo a teraz ženskú krásu vníma v úplne inom uhle. Aj preto všetkým nepokojným ženám odkázala slová, ktoré by si mali zobrať k srdcu: "...ale veľká zmena je pre mňa hlavne moje telo. To, že som predtým mala stále nejaké výhrady a teraz, keď si prešlo tým všetkým, ho milujem a ďakujem, že to zvládlo. Každá žena, ktorá je so sebou spokojná, je tá najkrajšia," nechala sa počuť herečka. 

Zdroj: Instagram/maria.bartalos

Zdroj: instagram

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:15 Panelák
05:10 Profesionáli III.
05:50 NAŠI II.
06:25 ZÁCHRANÁRI
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:10 Síla naděje
07:05 Milosrdné lži
09:45 Z ulice na green