TOTO si mohla odpustiť! Krásna Peštová schytala za túto fotku poriadnu kritiku

TOTO si mohla odpustiť! Krásna Peštová schytala za túto fotku poriadnu kritiku Zdroj: Profimedia
Haberova láska má aj dva roky pred päťdesiatkou krásnu tvár a telo mladice, napriek tomu si občas zverejňované fotky upravuje. Naposledy jej to s retušou tak trochu nevyšlo, čo ľudia okamžite zaregistrovali.

Topmodelka Daniela Peštová vyzerá v 48 rokoch a po troch pôrodoch neskutočne dobre. Žiaľ, ani ona neodolala skrášľujúcim aplikáciám na sociálnych sieťach, hoci to vôbec nepotrebuje. Výsledok je skôr na smiech, súhlasíte?

Chcela byť krajšia, teraz sa jej smejú

Daniela Peštová na svojej postave skutočne drie, denne cvičí, dodržiava striedmu stravu, nepije alkohol. Napriek tomu, že nemá problém zverejňovať fotografie bez mejkapu, niekedy si aj ona na sociálnej sieti pomáha aplikáciami, ktorými si čo to vylepší a „vyžehlí“ nedostatky.

Jedna z posledných fotografií sa jej pri úprave trochu vymkla z rúk. Odhalené bruško je bezchybné, tvár a ruky tiež, ale čo ten zvráskavený krk? Buď to nezvládla aplikácia, ktorú použila, alebo si to Daniela jednoducho nevšimla. Na prvý pohľad to vyzerá, ako keby si hlavu nasadila na cudzie telo. Prešľap si všimli aj niektorí jej fanúšikovia. "Toto je retuš ako blázon. Ste krásna, nepotrebujete to," odkázal jej jeden z fanúšikov.

https://www.instagram.com/p/Bw-DXM9lLMv/ 

Photoshop používa pri zverejňovaní fotografií väčšina celebrít, no my si myslíme, že Daniela to skutočne robiť nemusí. Je stále prirodzene krásna a dokonca jej jemné vrásky dodávajú charizmu a ženskosť, súhlasíte?

https://www.instagram.com/p/BxHlBVGlAkx/

https://www.instagram.com/p/Bw7IqHAlrTx/

https://www.instagram.com/p/Bwb_3i7Fi1A/

https://www.instagram.com/p/BvzAq7TFr-C/

 

Zdroj: blesk.cz

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
05:20 Súdna sieň
06:10 Súdna sieň
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:30 Nákupné maniačky
06:25 Skutočné príbehy
07:15 Skutočné príbehy
05:00 Zatancuj si s Nely
05:05 Rybičky Flip a Flap
05:15 Tashiho svet
05:35 Nine
07:40 Nanga Parbat
09:35 Věčně mladá