Chcela sa pochváliť novými vlasmi, ľudia si všimli niečo iné: Vidíte to aj vy?

Chcela sa pochváliť novými vlasmi, ľudia si všimli niečo iné: Vidíte to aj vy? Zdroj: Facebook/Eliška Bučková
Modelka čakala pochvalu a obdiv, no namiesto toho sa do nej fanúšikovia nemilosrdne pustili. Pozrite sa, prečo!

Eliška Bučková (28) sa postavila pred zrkadlo a nechala sa odfotiť. Pôvodne mala byť fotografia zameraná na jej predĺžené vlasy, ale jej fanúšikov zaujalo úplne niečo iné. Jej kostnaté telo. Začali obávať, či opäť netrpí anorexiou, píše český Blesk.

"Víkend. Doma. Zrkadlo. Kto je na svete najkrajší. Uhni, nevidím. Dlhé vlasy. Predĺžené vlasy. Užívam si život," napísala pár hesiel Bučková k fotografii, na ktorej na seba hľadí v zrkadle. Chcela tak upozorniť na svoje predĺžené vlasy, lenže chvály sa jej nedostalo.

"Bože, robte so sebou niečo. Je to nezdravé. Máte ručičky ako päťročné dievčatko. A tie kosti? Prepáčte, ale toto nie je pekné, dúfam, že to vidia ľudia, ktorých máte rada, a prehovoria vám do duše," zhrozila sa jedna žena nad Eliškinou vyziabnutou postavou. A nebola sama. "Krásna žena s krásnou dušou. Akurát ma vydesilo, ako opäť vyzerá. Veľmi slabé telo, kosti ... Bojím sa, aby sa jej choroba nevrátila," obávala sa ďalšia žena o jej zdravie.

Bučkovú to ale nerozhodilo a dotyčné osoby po svojom zotrela. "No, tak sa trošku ukľudníme. O mojich ramienkach a stavbe hornej časti tela sme sa rozprávali už minule. Tak klídek," odpovedala im v diskusii. Na svoje kostnaté telo je skrátka hrdá.

Zdroj: Facebook/Eliška Bučková

Zdroj: blesk.cz

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
18:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:40 ŽREBOVANIE
19:45 Profesionáli VII.
19:00 Súdna sieň
20:10 Kosti VIII.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
19:20 Strážca vesmíru Roger
19:40 Sníček
20:00 Príbehy dvoch myší II.
18:25 Jmenuji se Jerry
20:15 Tah pěšcem
22:15 Otcové a dcery