Vypredané čierne šaty Meghan Markle sú opäť v ponuke: Ženy si zamilovali tento strih

Vypredané čierne šaty Meghan Markle sú opäť v ponuke: Ženy si zamilovali tento strih Zdroj: Profimedia
Aspoň jedny „malé čierne“ by nemali chýbať v šatníku žiadnej ženy. Ak ste stále nenašli tie pravé pre vás, možno si obľúbite práve tieto!

Kráľovná Alžbeta II. sa oblieka do svetlých a pastelových farieb a už roky dodržiava nepísané pravidlo, že čiernu farbu nosí iba na pohreby, prípadne večerné udalosti. Kate to už roky robí rovnako, na rozdiel od Meghan, ktorá toto pravidlo úplne odignorovala.

Meghan čiernu farbu jednoducho miluje...

Vojvodkyňa zo Sussexu nie je síce taká obľúbená ako Kate, no jej šatník sa páči mnohým ženám. Možno im je sympatické aj to, že je tak trochu rebelka a oblečenie si vyberá podľa vlastných pravidiel.

Manželka princa Harryho miluje minimalistický štýl a šaty, ktoré zvýrazňujú jej siluetu. No a úplne najradšej má čiernu farbu, ktorú si obliekla už na niekoľko príležitostí, čo sa kráľovnej asi veľmi nepáčilo. Módne značky, ktorých modely Meghan nosí sú však nadšené, pretože takmer každý kúsok, ktorý mala Meghan na sebe sa krátko po tom vypredal.

Inak to nebolo ani s týmito puzdrovými čiernymi šatami Marks & Spencer, ktoré sa vypredali rýchlosťou blesku, rovnako ako čierny kabát, ktorý mala na nich. Ženy na týchto šatách oceňujú rovnako ako Meghan, to, že perfektne vytvarujú postavu a opticky ju predĺžia a hodia sa na rôzne príležitosti. Stačí ich doladiť jemnými doplnkami a perfektný outfit je na svete!

Ak sa aj vám zapáčili, ponáhľajte sa. Momentálne sú opäť v ponuke v čiernej aj krémovej farbe za 55 libier. (cca 60 eur)

Zdroj: Marks &amp

Zdroj: ca.style.yahoo.com

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

12:00 NOVINY O 12:00
12:25 TOP STAR
12:45 INKOGNITO
11:30 Áno, šéfe USA III.
12:25 NA CHALUPE
13:35 Prvé oddelenie
11:55 UHÁDNI MÔJ VEK
12:50 Hawaii 5.0 VIII.
13:45 Kosti
12:10 Dážďovečky
12:25 Krtko
12:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
11:10 Dvě svatby
12:50 12 darů do života
14:55 Hluboká voda