Vypredané čierne šaty Meghan Markle sú opäť v ponuke: Ženy si zamilovali tento strih

Vypredané čierne šaty Meghan Markle sú opäť v ponuke: Ženy si zamilovali tento strih Zdroj: Profimedia
Aspoň jedny „malé čierne“ by nemali chýbať v šatníku žiadnej ženy. Ak ste stále nenašli tie pravé pre vás, možno si obľúbite práve tieto!

Kráľovná Alžbeta II. sa oblieka do svetlých a pastelových farieb a už roky dodržiava nepísané pravidlo, že čiernu farbu nosí iba na pohreby, prípadne večerné udalosti. Kate to už roky robí rovnako, na rozdiel od Meghan, ktorá toto pravidlo úplne odignorovala.

Meghan čiernu farbu jednoducho miluje...

Vojvodkyňa zo Sussexu nie je síce taká obľúbená ako Kate, no jej šatník sa páči mnohým ženám. Možno im je sympatické aj to, že je tak trochu rebelka a oblečenie si vyberá podľa vlastných pravidiel.

Manželka princa Harryho miluje minimalistický štýl a šaty, ktoré zvýrazňujú jej siluetu. No a úplne najradšej má čiernu farbu, ktorú si obliekla už na niekoľko príležitostí, čo sa kráľovnej asi veľmi nepáčilo. Módne značky, ktorých modely Meghan nosí sú však nadšené, pretože takmer každý kúsok, ktorý mala Meghan na sebe sa krátko po tom vypredal.

Inak to nebolo ani s týmito puzdrovými čiernymi šatami Marks & Spencer, ktoré sa vypredali rýchlosťou blesku, rovnako ako čierny kabát, ktorý mala na nich. Ženy na týchto šatách oceňujú rovnako ako Meghan, to, že perfektne vytvarujú postavu a opticky ju predĺžia a hodia sa na rôzne príležitosti. Stačí ich doladiť jemnými doplnkami a perfektný outfit je na svete!

Ak sa aj vám zapáčili, ponáhľajte sa. Momentálne sú opäť v ponuke v čiernej aj krémovej farbe za 55 libier. (cca 60 eur)

https://www.instagram.com/p/BqOFIoElI61/

Zdroj: Marks &amp

Zdroj: ca.style.yahoo.com

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

14:35 Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik
17:00 Neskrotná
19:00 Krimi
15:25 "Kam čert nemůže"
17:10 Áno, šéfe USA VI.
18:10 Áno, šéfe USA VI.
15:55 Policajti v akcii
16:55 Policajti v akcii
18:00 Klamári I.
16:30 Zatancuj si s Nely
16:40 Macko Uško
16:50 Hanička a Murko pre najmenších
14:55 Slunce, seno, erotika
16:50 Hluboká voda
18:45 Asterix a Vikingové