Nevesta vybrala outfity pre družičky, ľudia nechápali: Naozaj si TO nevšimla?

Nevesta vybrala outfity pre družičky, ľudia nechápali: Naozaj si TO nevšimla? Zdroj: unsplash.com (ilustračná fotografia)
Určite ste už natrafili na šaty, ktoré vyzerali na prvý pohľad krásne, ale na postave sa vynímali úplne inak. A úplne najhoršie je, ak si to všimnete až priamo na akcii, v tomto prípade na svadbe.

V dnešnej dobe nie je nezvyčajné, ak si nevesta vyberie nielen svadobné šaty pre seba, ale rovnako tiež vyberie šaty aj pre svoje družičky.

V minulosti si družičky obliekali poriadne uletené outfity...

V istej facebookovej skupine, v ktorej sa riešia práve svadby a všetko s nimi spojené, sa objavila fotografia, ktorá vyvolala diskusiu a mnoho reakcií.

Po oboch stranách nevesty stoja jej družičky, ktorým outfity vybrala práve nevesta. Vôbec by nevadilo, že ide o overaly bez ramienok, ktoré sú aj na svadbách veľmi populárne, v poriadku je aj pastelová fialová farba. Čo však ľuďom okamžite udrelo do očí je nešťastný strih, ktorý im pripomínal ženskú vagínu. Celkový dojem ešte „zaklincovali“ bradavky družičiek, ktoré sa pod látkou overalu nedali prehliadnuť.

Čo poviete na tieto outfity pre družičky vy? Obliekli by ste si toto na seba?

Zdroj: Facebook

Zdroj: metro.co.uk

TV Program

20:35 INKOGNITO
21:50 INKOGNITO
23:00 Myšlienky vraha IV.
20:15 Plán úteku 2
22:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
22:20 V divočine s Bearom Gryllsom
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII.
22:55 ŽREBOVANIE
21:20 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:35 Sam a Max
22:00 Jahôdka a jej kamaráti II.
20:15 Pohanský král
22:15 Alibi na klíč
23:55 Všechny prachy světa