Ako jej to mohla urobiť? Nepochopíte, čo si táto žena obliekla na svadbu kamarátky!

Ako jej to mohla urobiť? Nepochopíte, čo si táto žena obliekla na svadbu kamarátky! Zdroj: unsplash.com (ilustračná fotografia)
Keď uvidíte, v akom outfite prišla na svadbu kamarátky, nebudete veriť vlastným očiam! Čo by ste urobili na mieste nevesty vy?

V každej krajine aj rodine sú trochu iné zvyky a tradície na svadbe, niektorí sa ich držia, iní si naplánujú svoj deň D iba podľa svojich predstáv. Existujú však nepísané pravidlá, ktoré sa dodržiavajú takmer všade, a týka sa to napríklad aj outfitov pre svadobných hostí.

Ktovie, ako by na takúto situáciu zareagovala seriálová Tina...​

​Ktorá z nich je nevesta?

Jedným zo základných pravidiel je, aby sa pozvané ženy neobliekli na svadbu prehnane výrazne a najmä nie kompletne do bielej farby. Je to preto, aby neupozorňovali priveľmi na seba, ale práve naopak, aby nechali vyniknúť nevestu.

Na Facebooku sa objavila fotografia, na ktorej je ženích s nevestou a s kamarátkou. Ľudia boli z tohto záberu zdesení. Žena, ktorá prišla na svadbu ako hosť si obliekla nielen biele, ale aj poriadne sexi šaty, ktoré mohli byť pokojne aj svadobné.

Mnohí dokonca nedokázali rozlíšiť, ktorá z týchto dvoch je nevesta a niektorým to pripadalo ako lesbická svadba. Všetci sa však zhodli v tom, že voči neveste to rozhodne nebol fér a túto ženu mal niekto upozorniť na to, že sa obliekla nevhodne!

Zdroj: Facebook

Čo si o týchto šatách myslíte vy? Obliekli by ste sa takto na svadbu svojej kamarátky?

Zdroj: Facebook

Zdroj: thesun.co.uk

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:15 Panelák
05:10 Profesionáli III.
05:50 NAŠI II.
06:25 ZÁCHRANÁRI
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:10 Síla naděje
07:05 Milosrdné lži
09:45 Z ulice na green