Ako jej to mohla urobiť? Nepochopíte, čo si táto žena obliekla na svadbu kamarátky!

Ako jej to mohla urobiť? Nepochopíte, čo si táto žena obliekla na svadbu kamarátky! Zdroj: unsplash.com (ilustračná fotografia)
Keď uvidíte, v akom outfite prišla na svadbu kamarátky, nebudete veriť vlastným očiam! Čo by ste urobili na mieste nevesty vy?

V každej krajine aj rodine sú trochu iné zvyky a tradície na svadbe, niektorí sa ich držia, iní si naplánujú svoj deň D iba podľa svojich predstáv. Existujú však nepísané pravidlá, ktoré sa dodržiavajú takmer všade, a týka sa to napríklad aj outfitov pre svadobných hostí.

Ktovie, ako by na takúto situáciu zareagovala seriálová Tina...​

​Ktorá z nich je nevesta?

Jedným zo základných pravidiel je, aby sa pozvané ženy neobliekli na svadbu prehnane výrazne a najmä nie kompletne do bielej farby. Je to preto, aby neupozorňovali priveľmi na seba, ale práve naopak, aby nechali vyniknúť nevestu.

Na Facebooku sa objavila fotografia, na ktorej je ženích s nevestou a s kamarátkou. Ľudia boli z tohto záberu zdesení. Žena, ktorá prišla na svadbu ako hosť si obliekla nielen biele, ale aj poriadne sexi šaty, ktoré mohli byť pokojne aj svadobné.

Mnohí dokonca nedokázali rozlíšiť, ktorá z týchto dvoch je nevesta a niektorým to pripadalo ako lesbická svadba. Všetci sa však zhodli v tom, že voči neveste to rozhodne nebol fér a túto ženu mal niekto upozorniť na to, že sa obliekla nevhodne!

Zdroj: Facebook

Čo si o týchto šatách myslíte vy? Obliekli by ste sa takto na svadbu svojej kamarátky?

Zdroj: Facebook

Zdroj: thesun.co.uk

TV Program

06:20 Krimi
06:55 Noviny TV JOJ
07:45 Lietadlá 2
05:40 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
07:00 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
08:10 Zvláštne puto
06:50 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
08:40 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI.
10:05 Bordelári
06:50 Máša a medveď II.
07:00 Rapotáčik
07:10 Agi Bagi II.
05:35 Já a ty
07:20 O myšce a medvědovi
08:50 Který je ten pravý?