Nemka miluje štýl Kate Middleton: Svedčí jej to v rovnakých outfitoch?

Nemka miluje štýl Kate Middleton: Svedčí jej to v rovnakých outfitoch? Zdroj: Profimedia
Vojvodkyňa z Cambridge je právom označovaná za módnu ikonu a jej štýl kopírujú ženy z celého sveta. Čo poviete, ako sa to darí tejto Nemke?

Kate Middleton patrí medzi najlepšie oblečené ženy sveta. Či už ide o ležérne a športové outfity, alebo o večerné róby, veľmi dobre vie, čo jej sedí a vedia to aj ľudia, ktorí jej s výberom outfitov a stylingom pomáhajú.

Mladá Nemka Saskia Moldenhauer (24) miluje štýl vojvodkyne Kate a snaží sa obliekať tak, ako ona.

“Už ako tínedžerka som bola fascinovaná britskou kráľovskou rodinou, anglickými tradíciami a kultúrou,“ cituje študentku denník Express. Saskia tiež prezradila, že so svojim netradičným koníčkom začala vtedy, keď sa William zasnúbil s Kate.

Nemka zistila, že kopírovanie outfitov Kate rozhodne nie je iba jej hobby a takýchto „maniačok“ je po celom svete neúrekom. Našťastie, v Nemecku tento koníček nie je rozšírený, takže si to užíva o to viac.

„Pokiaľ ide o Kate, mám pocit, že je ako moja veľká sestra. Je veľmi disciplinovaná, spoločensky sa angažuje a je aj veľmi dobrou mamou,“ opísala svoj vzor Saskia, ktorá vlastní niekoľko desiatok identických šiat a módnych kúskov ako Kate, alebo sa snaží nájsť veľmi podobné veci.

Fotografiami na Instagrame chce ukázať, že štýl Kate si môže osvojiť každá žena a tiež upozorňuje na detaily, ktoré podporujú ženskosť. Čo poviete, darí sa jej to?

View this post on Instagram

On november 16th in 2010 a miracle has happened 💙 I saw Kate at her first public appearance in this beautiful Issa dress and she has quickly catched my heart. At this moment I was a girl full of uncertainty about her own life but then I always thought 'If Kate made it, I could make it' and I changed into a self-confident women, who is studying at university and met her prince there, too 😜 On Kate and Williams engagement anniversary, I would use the chance to say thank you Kate. You're more as a style inspiration to me 👑 . . . . . #replikate #engagementdress #issa #dress #fashion #royalfashion #fashionblogger #katescloset #myroyalwardrobe #duchessofcambridge #katemiddleton #katedress #inspiredbykatemiddleton #happy #anniversary #royals #britishroyals #princewilliam #london #buckinghampalace #royalblue #instfashion #instaroyals #iconic #luxury [Werbung da Marke verlinkt]

A post shared by 🌸Saskia🌸 (@lady.susi.replikates) on

Zdroj: express.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

12:30 TOP STAR
13:00 Rodinné záležitosti
14:20 Súdna sieň
11:40 NOVÉ BÝVANIE
13:00 Simpsonovci XXII.
13:30 Simpsonovci XXII.
12:35 Neserte nám pestúnku II.
13:05 MACGYVER: NOVÉ ČASTI II.
14:05 Spravodlivosť v krvi IX.
12:55 Agi Bagi
13:15 Malý medvedík
13:40 Policajná hliadka
11:40 Cesta za snem
13:25 Náhradní plán
15:05 Útěk z polygamie