Meghan prekvapila outfitom: Ukázala rastúce bruško, ale aj niečo úplne iné

Meghan prekvapila outfitom: Ukázala rastúce bruško, ale aj niečo úplne iné Zdroj: Profimedia
Hoci o nej kolujú nelichotivé klebety, Meghan žiari každým dňom viac. Pozrite sa, ako jej to vo farebnom outfite pristalo a zistite, prečo sa o ňom toľko hovorí.

Odkedy sa stala Meghan Markle členkou kráľovskej rodiny, je pod drobnohľadom médií a jej popularita neustále klesá. Môžu za to okaté nezhody so švagrovcami, odchod kráľovských zamestnancov, ktorí nevedeli zvládať jej nároky, ale napríklad aj astronomická suma, ktorú utratila na oblečenie a módne doplnky.

Pocta pre Dianu?

Meghan sa pravdepodobne snaží svoju povesť vylepšiť, a preto si jedným z posledných outfitov poctila zosnulú princeznú Dianu.

37-ročná vojvodkyňa zo Sussexu zvolila na jednu z oficiálnych návštev nezvyčajne výraznú kombináciu farieb. Jej obľúbené tmavé odtiene tentoraz vymenila za červeno-fialovú kombináciu, teda presne tie farby, ktoré obľubovala jej zosnulá svokra, princezná Diana. 

Zdroj: Profimedia

Matka princa Williama a Harryho je aj vyše dvadsať rokov po smrti považovaná za módnu ikonu a obe jej nevesty často napodobňujú jej elegantný a zároveň svojský štýl.

Zdroj: Profimedia

Netypickú a výraznú kombináciu červenej a fialovej mala na sebe Diana najskôr v roku 1988 pri návšteve Thajska a rovnaké farby na iných kúskoch oblečenia si obliekla aj neskôr pri rôznych iných príležitostiach.

A takto vyzerala v obľúbených farbách Diany tehotná Meghan.

Zdroj: Profimedia

Či sa Meghan inšpirovala Dianou priamo zo starých fotografií, alebo výber jej outfitu bol iba náhoda, nevieme. Isté je, že táto kombinácia pristala obom rovnako, súhlasíte?

Zdroj: Profimedia

Meghan a Harry na princeznú Dianu mysleli aj na svojej rozprávkovej svadbe. Týmito krásnymi detailami si uctili jej pamiatku.

Zdroj: Profimedia/Pinterest

Zdroj: marieclaire.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 Hrdinovia ohňa
23:40 Poklad Dračej brány
02:30 Looper: Nájomný zabijak
20:10 Ja, zloduch!
22:20 Kuriér
23:25 Walking Dead VIII.
21:00 Hawaii 5.0 VIII.
22:00 Hawaii 5.0 VIII.
22:55 ŽREBOVANIE
21:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:20 ZáchranáRik II.
21:30 Sam a Max
20:15 Status Update
22:15 Síla života
00:10 Pán Šanghaje