Meghan prekvapila outfitom: Ukázala rastúce bruško, ale aj niečo úplne iné

Meghan prekvapila outfitom: Ukázala rastúce bruško, ale aj niečo úplne iné Zdroj: Profimedia
Hoci o nej kolujú nelichotivé klebety, Meghan žiari každým dňom viac. Pozrite sa, ako jej to vo farebnom outfite pristalo a zistite, prečo sa o ňom toľko hovorí.

Odkedy sa stala Meghan Markle členkou kráľovskej rodiny, je pod drobnohľadom médií a jej popularita neustále klesá. Môžu za to okaté nezhody so švagrovcami, odchod kráľovských zamestnancov, ktorí nevedeli zvládať jej nároky, ale napríklad aj astronomická suma, ktorú utratila na oblečenie a módne doplnky.

Pocta pre Dianu?

Meghan sa pravdepodobne snaží svoju povesť vylepšiť, a preto si jedným z posledných outfitov poctila zosnulú princeznú Dianu.

37-ročná vojvodkyňa zo Sussexu zvolila na jednu z oficiálnych návštev nezvyčajne výraznú kombináciu farieb. Jej obľúbené tmavé odtiene tentoraz vymenila za červeno-fialovú kombináciu, teda presne tie farby, ktoré obľubovala jej zosnulá svokra, princezná Diana. 

Zdroj: Profimedia

Matka princa Williama a Harryho je aj vyše dvadsať rokov po smrti považovaná za módnu ikonu a obe jej nevesty často napodobňujú jej elegantný a zároveň svojský štýl.

Zdroj: Profimedia

Netypickú a výraznú kombináciu červenej a fialovej mala na sebe Diana najskôr v roku 1988 pri návšteve Thajska a rovnaké farby na iných kúskoch oblečenia si obliekla aj neskôr pri rôznych iných príležitostiach.

A takto vyzerala v obľúbených farbách Diany tehotná Meghan.

Zdroj: Profimedia

Či sa Meghan inšpirovala Dianou priamo zo starých fotografií, alebo výber jej outfitu bol iba náhoda, nevieme. Isté je, že táto kombinácia pristala obom rovnako, súhlasíte?

Zdroj: Profimedia

Meghan a Harry na princeznú Dianu mysleli aj na svojej rozprávkovej svadbe. Týmito krásnymi detailami si uctili jej pamiatku.

Zdroj: Profimedia/Pinterest

Zdroj: marieclaire.com

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PRESTRETÉ
09:45 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:15 Panelák VIII.
08:40 Kosti V.
06:45 POLICAJTI V AKCII
08:05 POLICAJTI V AKCII
09:25 Prvé oddelenie II.
06:55 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
07:10 SpongeBob v nohaviciach VIII.
07:35 Najmenší slon na svete
05:15 Věčně mladá
07:15 Dívka z divočiny
08:50 Země naděje