Meghan prekvapila outfitom: Ukázala rastúce bruško, ale aj niečo úplne iné

Meghan prekvapila outfitom: Ukázala rastúce bruško, ale aj niečo úplne iné Zdroj: Profimedia
Hoci o nej kolujú nelichotivé klebety, Meghan žiari každým dňom viac. Pozrite sa, ako jej to vo farebnom outfite pristalo a zistite, prečo sa o ňom toľko hovorí.

Odkedy sa stala Meghan Markle členkou kráľovskej rodiny, je pod drobnohľadom médií a jej popularita neustále klesá. Môžu za to okaté nezhody so švagrovcami, odchod kráľovských zamestnancov, ktorí nevedeli zvládať jej nároky, ale napríklad aj astronomická suma, ktorú utratila na oblečenie a módne doplnky.

Pocta pre Dianu?

Meghan sa pravdepodobne snaží svoju povesť vylepšiť, a preto si jedným z posledných outfitov poctila zosnulú princeznú Dianu.

37-ročná vojvodkyňa zo Sussexu zvolila na jednu z oficiálnych návštev nezvyčajne výraznú kombináciu farieb. Jej obľúbené tmavé odtiene tentoraz vymenila za červeno-fialovú kombináciu, teda presne tie farby, ktoré obľubovala jej zosnulá svokra, princezná Diana. 

Zdroj: Profimedia

Matka princa Williama a Harryho je aj vyše dvadsať rokov po smrti považovaná za módnu ikonu a obe jej nevesty často napodobňujú jej elegantný a zároveň svojský štýl.

Zdroj: Profimedia

Netypickú a výraznú kombináciu červenej a fialovej mala na sebe Diana najskôr v roku 1988 pri návšteve Thajska a rovnaké farby na iných kúskoch oblečenia si obliekla aj neskôr pri rôznych iných príležitostiach.

A takto vyzerala v obľúbených farbách Diany tehotná Meghan.

Zdroj: Profimedia

Či sa Meghan inšpirovala Dianou priamo zo starých fotografií, alebo výber jej outfitu bol iba náhoda, nevieme. Isté je, že táto kombinácia pristala obom rovnako, súhlasíte?

Zdroj: Profimedia

Meghan a Harry na princeznú Dianu mysleli aj na svojej rozprávkovej svadbe. Týmito krásnymi detailami si uctili jej pamiatku.

Zdroj: Profimedia/Pinterest

Zdroj: marieclaire.com

TV Program

06:20 Krimi
06:55 Noviny TV JOJ
07:45 Lietadlá 2
05:40 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
07:00 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
08:10 Zvláštne puto
05:50 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
06:50 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
08:40 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI.
06:25 Timothy ide do školy
06:40 Zubor Pompík
06:50 Máša a medveď II.
05:35 Já a ty
07:20 O myšce a medvědovi
08:50 Který je ten pravý?