Meghan prekvapila outfitom: Ukázala rastúce bruško, ale aj niečo úplne iné

Meghan prekvapila outfitom: Ukázala rastúce bruško, ale aj niečo úplne iné Zdroj: Profimedia
Hoci o nej kolujú nelichotivé klebety, Meghan žiari každým dňom viac. Pozrite sa, ako jej to vo farebnom outfite pristalo a zistite, prečo sa o ňom toľko hovorí.

Odkedy sa stala Meghan Markle členkou kráľovskej rodiny, je pod drobnohľadom médií a jej popularita neustále klesá. Môžu za to okaté nezhody so švagrovcami, odchod kráľovských zamestnancov, ktorí nevedeli zvládať jej nároky, ale napríklad aj astronomická suma, ktorú utratila na oblečenie a módne doplnky.

Pocta pre Dianu?

Meghan sa pravdepodobne snaží svoju povesť vylepšiť, a preto si jedným z posledných outfitov poctila zosnulú princeznú Dianu.

37-ročná vojvodkyňa zo Sussexu zvolila na jednu z oficiálnych návštev nezvyčajne výraznú kombináciu farieb. Jej obľúbené tmavé odtiene tentoraz vymenila za červeno-fialovú kombináciu, teda presne tie farby, ktoré obľubovala jej zosnulá svokra, princezná Diana. 

Zdroj: Profimedia

Matka princa Williama a Harryho je aj vyše dvadsať rokov po smrti považovaná za módnu ikonu a obe jej nevesty často napodobňujú jej elegantný a zároveň svojský štýl.

Zdroj: Profimedia

Netypickú a výraznú kombináciu červenej a fialovej mala na sebe Diana najskôr v roku 1988 pri návšteve Thajska a rovnaké farby na iných kúskoch oblečenia si obliekla aj neskôr pri rôznych iných príležitostiach.

A takto vyzerala v obľúbených farbách Diany tehotná Meghan.

Zdroj: Profimedia

Či sa Meghan inšpirovala Dianou priamo zo starých fotografií, alebo výber jej outfitu bol iba náhoda, nevieme. Isté je, že táto kombinácia pristala obom rovnako, súhlasíte?

Zdroj: Profimedia

Meghan a Harry na princeznú Dianu mysleli aj na svojej rozprávkovej svadbe. Týmito krásnymi detailami si uctili jej pamiatku.

Zdroj: Profimedia/Pinterest

Zdroj: marieclaire.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 Kung Fu Panda 3
22:35 Austrália
02:10 Tvrďas 2
20:10 Muž so železnou maskou
22:55 Tequila a Bonetti
00:00 Tequila a Bonetti
22:00 Agent I.
23:05 Vraždy cez svietky III.
00:00 Vraždiace páry V.
22:20 Požiarnik Sam IX.
22:35 Zabi nudu! II.
22:40 Ovečka Shaun I.
22:20 Milenci těch druhých
00:10 Zoolander
01:50 Vlk z Wall Street