Z Meghan Markle si robia žarty na internete: Za všetko môže tento outfit!

Z Meghan Markle si robia žarty na internete: Za všetko môže tento outfit! Zdroj: Profimedia
Vojvodkyňa zo Sussexu je pod neustálym drobnohľadom médií a možno práve preto spôsobuje jeden prešľap za druhým.

Po každej verejnej akcii Meghan zisťuje, že život v kráľovskej rodine nie je až taký dokonalý. Množstvo faux pas, ktoré stihla nazbierať za taký krátky čas, svedčia o tom, že jej kráľovské pravidlá až tak nevoňajú. Tentoraz však nešlo ani tak o prešľap, ako skôr o zámienku, ktorú dala ľuďom, keď sa ukázala na Wimbledone v tomto outfite.

(Ne)vydarený outfit?

Finále Wimbledonu bola prvá oficiálna akcia, ktorej sa zúčastnili Meghan a Kate bez svojich manželov a dokonca aj bez kráľovnej. Obe dámy si po celý čas veselo hrkútali a smiali sa ako dobré kamarátky, čím zároveň vyvrátili špekulácie o tom, že sa až tak nemusia. Či to nebolo len divadielko, vedia len ony dve.

Zdroj: SITA

Kým Kate prišla oblečená v elegantných letných šatách, Meghan zvolila biele široké nohavice a ležérnu modro bielu pruhovanú košeľu od Ralpha Laurena. Práve tento kúsok spôsobil, že si z nej začali ľudia na internete uťahovať.

Zdroj: Profimedia

Mnohým totiž jej outfit výrazne pripomínal oblečenie čiarových rozhodcov. Niektorí jej dokonca začali odkazovať, že by nemala sedieť v hľadisku, ale mala by stáť niekde úplne inde.

Zdroj: Profimedia

Musíme uznať, že podobnosť tam naozaj je, ale nič to nemení na tom, že Meghan vyzerala v tomto outfite výborne, súhlasíte?

Zdroj: Profimedia

Zdroj: harpersbazaar.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

17:45 LUCKY ROOM
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:45 Súdna sieň
18:45 Súdna sieň
19:50 TIPOS INFO
18:00 Kosti XII.
19:00 Kosti XII.
20:10 Dr. House VIII.
18:10 Požiarnik Sam X.
18:25 Jahôdka a jej kamaráti I.
18:50 Viking Vicky
16:20 Příběh jedné jízdy
18:15 Status Update
20:15 FILM MĚSÍCE: PREMIÉRA NA JOJ CINEMA: The Circle