Polojasno
23°
Bratislava
Lenka
4.6.2023
Mladá slovenská herečka nevedela otehotnieť, dnes má už dve deti: Toto u nej zafungovalo!
Zdielať na

Mladá slovenská herečka nevedela otehotnieť, dnes má už dve deti: Toto u nej zafungovalo!

Zdroj: Instagram/maria.bartalos

Mária Bartalos dala miesto dobre rozbehnutej hereckej kariére prednosť radšej rodine. Po krátkej známosti sa vydala a svojmu manželovi porodila už dve deti. Nie všetko však išli hladko, ako sa na prvý pohľad zdá...

Mária má na konte nielen seriálové, ale aj filmové úlohy a mnohí jej predpovedali úspešnú hereckú kariéru. Všetko sa však zmenilo, keď spoznala svojho manžela Adriána. Po pár mesiacoch sa za neho vydala a dnes žijú mimo ruchu hlavného mesta a užívajú si pohodový rodinný život. 

​Kráska je známa tým, že je hlboko veriaca a v tomto duchu žije aj svoj život a vychováva aj svoje deti. A práve tie jej robia veľkú radosť. Mária má doma škôlkara Noela a niekoľkomesačné bábätko Jonatana. Krásna bruneta priznala, že hoci je mladá, otehotnieť pre ňu nebolo jednoduché. "Noel je vymodlený. Mala som problémy, ktoré mi bránili otehotnieť," zverila sa Mária s problémom, ktorý trápi mnohé ženy. Čo jej nakoniec pomohlo? Neuveríte! "Modlili sme sa pri Múre nárekov v Izraeli, nechala som tam všetok smútok a vyplakala asi celé vreckovky, všetko tam zo mňa opadlo a dala  som to do Božích rúk. O mesiac a pol som zistila, že čakáme Noela," priznala. 

Súvisiace články

Najčítanejšie