Mladá slovenská herečka šokuje: Dnes žije v ústraní, modlí sa a je z nej príkladná kresťanka

Mladá slovenská herečka šokuje: Dnes žije v ústraní, modlí sa a je z nej príkladná kresťanka Zdroj: Instagram
Mária Bartalos mala poriadne našliapnuté stať sa novou hereckou hviezdou. Zatiaľ to vyzerá tak, že pred herectvom dostala prednosť rodina a kresťanská viera.

Bartalos zažiarila v seriáloch a najmä v kinohite Trhlina a mnohí jej predpovedali sľubnú kariéru. Mala totiž charizmu a éterických vzhľad, ktorý sa každý deň nevidí. 

Ako si na nakrúcanie filmového hitu Trhlina spomínajú herci, medzi nimi aj Mária Bartalos?

​Kráska však dala pred kariérou prednosť rodine. Pred troma rokmi spoznala tanečníka Adriána, do ktorého sa bezhlavo zamilovala. Po krátkej známosti sa dokonca zobrali a dnes už vychovávajú spoločného synčeka Noela. Bol to práve tajný sobáš, ktorý mnohých z jej okolia šokoval. A hoci nikto neveril, že im vzťah po takej krátkej známosti aj vydrží, dvojici to stále klape. Ako je to možné? Spája ich hlboká viera v Boha!

“Už tri roky ma miluje. A dal mi viac, ako som si kedy od života pýtala...Som vďačná, najviac vďačná. A ďakujem práve Bohu, že ma s mojím Adriánom spojil. Neveriaci ľudia na modlitby neveria. Neveria, že fungujú a nevedia, akú má silu modlitba zo srdca. Na začiatku roka 2018 som sa modlila, aby som našla pokoj, istotu a lásku. Adi mi neskôr po našom zoznámení prezradil, že sa modlil, aby našiel ženu na celý život. A moja kamarátka Lucka, s ktorou sme mali dlhé a hlboké rozhovory o živote a láske, sa za mňa modlila, aby som našla muža, ktorý sa stane mojím manželom. Netrvalo to dlho a našli sme sa. Všetci sa prekvapili, keď sme pár mesiacov na to oznámili našu svadbu, je ťažké tomu rozumieť a vysvetliť tú istotu, ale vedeli sme, že naše spojenie je Jeho dokonalým dielom,” vyzvala sa Mária verejne. Bartalosovci netaja, že sú hlboko veriaci a v tomto duchu žijú a vychovávajú aj svojho syna. Pre Máriu je rodina na prvom mieste a herectvo išlo úplne bokom. Ktovie, čo urobí, ak príde tá správaná ponuka, ktorej nebude vedieť odolať...

Zdroj: instagram

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:30 Bez servítky
05:20 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
06:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:25 Extrémni žgrloši I.
05:45 Policajti v akcii
06:30 Nákupné maniačky
05:05 Tashiho svet
05:20 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:35 Ruby z dúhy II.
05:30 William a Kate: Královské zásnuby
06:50 Příliš pozdě na loučení
08:30 Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema