Skoncová povedala pravdu o šialenom trende chudnutia po pôrode: Mamičky jej za to tlieskajú!

Skoncová povedala pravdu o šialenom trende chudnutia po pôrode: Mamičky jej za to tlieskajú! Zdroj: Instagram/sonaskoncova
Všimli ste si, že čoraz viacej známych žien vyzerá ani nie mesiac po pôrode tak, akoby vôbec nerodili? Práve tento nebezpečný trend vyznáva čoraz viac prvorodičiek. Prečo?

Žena by mala byť dokonalá, a to za každých okolností. Dokonca aj počas tehotenstva a krátko po ňom! Aspoň to nám diktujú mnohé módne ikony, ktoré ženy sledujú a uznávajú. 

​Soňa Skoncová k nim rozhodne nepatrí. Krásna moderátorka Topstaru nedávno priviedla na svet svoje vytúžené bábätko, ktoré jej robí nekonečnú radosť. Soňa sa ešte v tehotenstve neobmedzovala a dopriala si to, čo jej chutilo. Aj preto si na svoju osobu vypočula množstvo nie práve lichotivých komentárov, o tom ako vyzerá. Zdá sa, že to neprestalo ani po pôrode! Mnohé ženy totiž zaujíma, koľko počas tehotenstva pribrala a koľko sa jej podarilo zhodiť. Našťastie si Soňa z podobných otázok ťažkú hlavu nerobí a o svojej postave sa vyjadrila tak, ako by v podobnej situácii mohla zmýšľať každá čerstvá mamička. "Áno, som pribratá. Svoje telo vnímam tak, že som bola 9 mesiacov tehotná a priviedla som na svet zázrak. Tieto otázky, koľko som pribrala a koľko mám ešte kíl navyše odmietam riešiť. Skrátka nebudem sa tu teraz pretekať, kto bude najchudší hneď po pôrode a akým tempom. Ja si to užívam, cítim sa výborne a na chudnutie bude čas," priznala. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova)

Zdroj: instagram

TV Program

12:50 Nové bývanie
13:50 Na chalupe
14:50 Prestreté
12:50 Profesionáli VIII.
13:40 Simpsonovci XXVI.
14:10 Simpsonovci XXVI.
13:05 Kosti X.
14:05 9-1-1: Texas
15:00 Hawaii 5.0 IX.
13:00 Ruby z dúhy II.
13:30 Viking Vicky
13:40 Viking Vicky
11:30 Síla naděje
13:20 Můj šálek kávy
15:05 Za zavřenými dveřmi