Od únavy často nevedela rozlíšiť svoje dvojčatá: Neuveríte, ako to mamička vyriešila

Od únavy často nevedela rozlíšiť svoje dvojčatá: Neuveríte, ako to mamička vyriešila Zdroj: Instagram/rosanna_davison
Bývalá miss sveta si vytúžené deti užíva plnými dúškami, keďže cesta k nim bola pre ňu mimoriadne ťažká. So svojimi fanúšikmi sa delí o krásne aj náročné a občas aj úsmevné momenty a toto je jeden z nich.

Atraktívna modelka a bývalá miss sveta mala na pohľad rozprávkový život. Ku šťastiu jej však dlhé roky chýbalo to jediné – dieťatko! Jej cesta k vytúženej rodine však bola nesmierne náročná, no oplatilo sa jej vydržať a nevzdať sa. Dnes sa manželia tešia z troch nádherných detičiek!

Rosanna Davison (36) sa s manželom roky pokúšala o bábätko, žiaľ, nedarilo sa im to. Ak aj otehotnela, dieťatko sa jej nepodarilo vynosiť a potratila až 14-krát! Nakoniec sa rozhodli využiť vynosenie bábätka náhradnou matkou a keď do ich života pribudla maličká Sophia, boli dokonale šťastní.

Po pár mesiacoch sa stal skutočný zázrak, Rosanna otehotnela opäť a dokonca sa po všetkých útrapách dočkali krásnych a zdravých dvojičiek! K dievčatku tak pribudli dvaja chlapci – Hugo a Oscar a rodičia sú od tej chvíle naplnení dokonalou láskou a šťastím!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Rosanna Davison (@rosanna_davison)

Aj šťastné mamy sú unavené…

Rosanna je na Instagrame veľmi obľúbená aj preto, že je úprimná a nehanbí sa priznať, že byť matkou troch malých detí dokopy je niekedy extrémne náročné. Nič to však nemení na tom, že sú pre ňu tým najväčším zázrakom a šťastím, po ktorom dlho túžila.

Najnovšie sa priznala aj k tomu, že keď je veľmi unavená, alebo je v izbe už slabšie svetlo, má ťažkosti rozoznať svoje dvojičky, ktoré sú absolútne identické.

Kúpila si preto výrazný lak na nechty bez toxických látok, ktorý ani deťom nijako neublíži a jednému z chlapcov urobila takúto farebnú manikúru.

Zdroj: Instagram/rosanna_davison

Od fanúšikov dostala tisícky lajkov a podporných slov a nikto sa nesnažil čerstvú mamičku kritizovať. Veď mnohé mamy presne vedia, ako sa cíti a nápad označili za rozkošný a milý!

Čo na to hovoríte vy?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Rosanna Davison (@rosanna_davison)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Rosanna Davison (@rosanna_davison)

Zdroj: thesun.co.uk, Instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

16:50 Na chalupe
17:50 Nové bývanie
19:00 Krimi
15:20 Pozná ju ako svoje boty
17:50 Horúce strely 1
19:30 Profesionáli II.
15:55 Vraždy v Brokenwoode I.
17:55 Columbo
20:10 Myšlienky vraha IV.
17:20 Cesta za pokladom
17:40 Šeherezáda – nevypovedané príbehy
18:05 Petronela Jabĺčková
16:25 Philomena
18:10 Tom Sawyer
20:15 Hotel Artemis