Matka troch detí Zuzana Kanócz priznala problémy: Za jej úprimné slová jej ženy ďakujú

Matka troch detí Zuzana Kanócz priznala problémy: Za jej úprimné slová jej ženy ďakujú Zdroj: instagram/zuzkakanocz
Každý, kto má dieťa vie, že vychovávať ho, nie je vôbec jednoduché a rodič sa musí pripraviť na rôzne situácie. Ak tých detí máte viac, veľmi ľahko sa dostanete do stereotypu, ktorý človeka začne ubíjať...

Zuzana Kanócz patrila, nielen na Slovenku, medzi najobsadzovanejšie herečky. Práca u nej však išla na čas bokom po tom, ako sa s partnerom Jurajom Lojom, ktorého opäť uvidíte v seriáli Nový život, rozhodli založiť si rodinu. 

Moderátorka relácie Na chalupe Katka Jesenská prezradila svoje plány na leto!

​Spolu vychovávajú tri ratolesti, z ktorých najmladšia Leyla bude mať na jeseň dva roky. Starostlivosť o tri deti dá zabrať každej žene a nie všetky dni sú super. O tom však väčšina celebritných mamičiek radšej nehovorí. Výnimku urobila práve Zuzka, ktorej úprimné slová dojali mnohé ženy.

"“Mami, ty máš veľmi veľké brucho! Dúfam, že nebudeš mať ďalšie dieťa! “ Áno, dobre som sa najedla a detská úprimnosť siaha až tam hore.
Pravdupovediac, bohate mi stačia 3. A úprimne obdivujem všetky mamy, ktoré majú viac detí a tiež sa priznávam, že sa teším, kedy budú moje všetky samostatné. Nebude treba umývať, prebaľovať, dvíhať, obliekať, utierať, kojiť (Aj keď to nadovšetko milujem), behať, baliť, atď atď atď ... A veta, že malé deti malé starosti - veľké deti veľké starosti, na mňa nezaberá, skôr ma už aj trochu vytáča, keď mi to niekto šplechne do tváre. Lebo ja nehovorím o starostiach, (lebo Šak jasné každý vek so sebou niečo prináša), ale o fyzickej (aj psychickej) námahe, ktorú denne pri malých deťoch človek zaživa, lebo fakt je ten, že okolo malých detí sa človek strašne veľa namaká. Takže teraz siedmim rokom už naozaj začínam cítiť maximálnu vyčerpanosť. Aj keď Leyla je teraz v tom najrozkošnejšom veku, a niekoľkokrát do dňa sa z nej rozplývam, aj tak je pravda tá, že je to najnáročnejšie obdobie od jej narodenia. Určite nie som jediná, ale určite sú aj také, ktoré to zvládate ľavou zadnou..." vyliala si svoje srdce Zuzka. Nedá sa s ňou len súhlasiť! Ako ej to u vás doma?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzka Kanocz (@zuzkakanocz),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzka Kanocz (@zuzkakanocz),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzka Kanocz (@zuzkakanocz),

Zdroj: instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PROSTŘENO
05:15 NOVÁ ZÁHRADA
05:55 DEDIČSTVO
07:25 Panelák VIII.
05:00 Súdna sieň
05:40 Dovidenia, stará mama! II.
06:15 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
06:30 Hostitel
08:45 Bod zlomu
10:45 Za hranici