Vysmievajú sa vám, že ste v tehotenstve pribrali? Lucia Mokráňová to povedala za všetky ženy!

Vysmievajú sa vám, že ste v tehotenstve pribrali? Lucia Mokráňová to povedala za všetky ženy! Zdroj: Instagram/luciamokranova
Fitneska Lucia Mokráňová žiari šťastím, pretože pod srdcom nosí svoje prvé bábätko. Teraz krásna blondína prehovorila za všetky ženy, ktoré sa počas tehotenstva zaguľatili.

Lucia len nedávno svetu oznámila tú najkrajšiu novinku - že sa čoskoro stane mamou. Už je v druhej polovici tehotenstva a svoje rastúce bruško už neskryje. 

Čo o svojom synčekovi Rudkovi prezradila populárna tvár Inkognita Zuzana Šebová?

​Lucia teraz otvorene prehovorila o to, čo trápi mnohé ženy v očakávaní - priberanie v tehotenstve. Sú to práve otázky okolo jej váhy, ktoré ženy zaujímajú. Prečo? Pretože, práve priberanie v tehotenstve trápi mnohé budúce mamičky.  "Veľa žien mi písalo, ako sa cítim, keď priberám... Ja? Výborne, pretože viem, že všetko ide tak, ako má. Príde mi strašne drzé, ak vás niekto nepozná a hovorí vám, či ste nepribrali. Súdia vás, rozprávajú o vás, ako vyzeráte, pričom ani nepoznajú váš zdravotný stav. Veľa žien mi písalo, že ľudia sa im smejú alebo ich ohovárajú, že v tehotenstve veľa pribrali...?! Dala by som každému facku, ak toto niekto vypustí z úst... Každá žena je iná, každé telo reaguje inak... Neriešte to a užívajte si tento nádherný stav. Byľ tehotná je dar," zverila sa Lucia, s ktorou mnohé ženy súhlasia. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Mokranova® (@luciamokranova),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Tie pocity nejdu opisat???? tolko lasky ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Mokranova® (@luciamokranova),

Zdroj: instagram

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:10 Súdna sieň
05:55 Pod povrchom
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:35 DEDIČSTVO
06:20 Kutyil s.r.o.
07:25 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:10 Sníček
05:20 Jahôdka a jej kamaráti I.
05:05 Jezdkyně
06:55 Vyškolena láskou
08:35 Need for Speed