Ich narodenie bolo svetovou senzáciou: Osmorčatá oslávili už 11 rokov, takto vyzerajú!

Ich narodenie bolo svetovou senzáciou: Osmorčatá oslávili už 11 rokov, takto vyzerajú! Zdroj: Profimedia
Vďaka umelému oplodneniu vynosila a porodila osmorčatá, pritom doma už mala šesť detí. Pozrite sa, ako sa početnej rodine darí dnes!

Nadya Suleman spôsobila v roku 2009 celosvetový rozruch, keď priviedla na svet osem detí a všetky z nich prežili. Keďže doma ju v tom čase čakalo ďalších šesť detí, ľudia ju kritizovali, že podstúpila umelé oplodnenie iba preto, aby bola populárna a aby na deťoch zarábala.

Matka 14 detí síce dostala rôznu finančnú aj materiálnu pomoc, ale aj tak sa musela poriadne obracať, aby starostlivosť o ne zvládala. Ako sama priznala, v živote urobila veľa chýb, napríklad aj to, že sa istý čas živila ako striptérka a pornoherečka. „Chcela som s tým prestať, ale moja manažérka sa mi vyhrážala, že ma udá na polícii,“ priznala octomama po čase.

Jej život nebol ľahký aj preto, že dodnes na ňu poľujú novinári. Napriek všetkému, čím si  v živote prešla, tvrdí, že svoje deti nadovšetko miluje a nikdy by svoj život za iný nevymenila.

Dnes 44-ročná Nadya sa na Instagrame pochválila o vzácny moment, kedy s osmorčatami oslavovali už 11. narodeniny.

„Všetko najlepšie mojim krásnym anjelom. Ste najláskavejšie, najcitlivejšie a najstarostlivejšie osoby, aké som kedy poznala. Slová nemôžu vyjadriť, ako som vďačná, že som vašou matkou. Všetci ste požehnali môj život a ďakujem Bohu každý deň za to, že mi veril, že sa môžem starať, formovať životy a ovplyvňovať vás všetkých. Posledné tragické udalosti straty blízkych sú silnou pripomienkou toho, aký krehký, neistý a napriek tomu vzácny život je, pretože zajtra sa nikdy nesľubuje. Musíme svojich blízkych objímať trochu dlhšie a trochu pevnejšie, kým ich tu máme. Vy ste moje zázraky, moji anjeli a ja vás budem milovať navždy celým svojím srdcom. Krásne 11. narodeniny Noah, Maliyah, Nariyah, Isaiah, Jeremiah, Jonah, Josiah, a Makai“ napísala k fotografii. 

Blahoželáme a prajeme im veľa zdravia!

 

View this post on Instagram

Happy birthday to my beautiful angels. You are some of the kindest, most compassionate, caring human beings I’ve ever known. Words cannot express how grateful I am to be your mother. You all have blessed my life immensely and I thank God daily for trusting me to care for, shape the lives of, and influence all of you. Recent tragic events of loved ones lost are a powerful reminder of how fragile, precarious, yet precious life is, as tomorrow is never promised. We need to hug our loved ones a little longer and a little tighter while they are here. You are my miracles, my angels, and I will love you with all my heart, forever. Happy 11th birthday Noah, Maliyah, Nariyah, Isaiah, Jeremiah, Jonah, Josiah, and Makai. #HappyBirthday #Angels #Blessed 🙏🏽

A post shared by Solomon Family (@nataliesuleman) on

Zdroj: mirror.co.uk, Instagram

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:10 Súdna sieň
05:55 Pod povrchom
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:35 DEDIČSTVO
06:20 Kutyil s.r.o.
07:25 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:10 Sníček
05:20 Jahôdka a jej kamaráti I.
05:05 Jezdkyně
06:55 Vyškolena láskou
08:35 Need for Speed