Post matky o pomáhaní si otvoril mnohým oči: Súhlasíte s jej slovami aj vy?

Post matky o pomáhaní si otvoril mnohým oči: Súhlasíte s jej slovami aj vy? Zdroj: Facebook/Shelby Beck
Úprimný a pravdivý príspevok mamičky si získal tisíce pozitívnych reakcií od rodičov z rôznych kútov sveta. S tým, čo napísala, sa nedá nesúhlasiť!

Post mamičky Shelby Beck je taký jednoduchý a pritom výstižný a pravdivý, že sa vôbec nečujeme, že zaujal mnohých.

Nie je žiadnou hanbou vypýtať si pomoc pri malých deťoch. Svoje vie o tom aj Wanda Adamík Hrycová...

?v=1731394683581415

„Nie je ľahké byť zodpovedný za naše malé deti, ale je to oveľa jednoduchšie, ak si navzájom pomáhame," myslí si Shelby, ktorá opísala svoju príhodu z detského ihriska.

"Dnes ráno, keď som v parku s dieťaťom, všimla som si mamičku, ktorá sa so svojim batoľaťom hrala, dala si ho na hruď a potľapkávala ho. O chvíľu som si všimla, že aj s bábätkom mieri ku mne. Pokrčila ramenami a zahanbene sa ma opýtala, či náhodou nemám detský opaľovací krém, pretože si ho zabudla pribaliť,“ opisuje situáciu mamička, pričom zdôrazňuje, že sa žiadna matka nemusí cítiť zle či previnilo, keď potrebuje pomoc.

"Som vždy k dispozícii a keď je to možné, neváham pomôcť. Nebojte sa ma opýtať, či vám nepožičiam opaľovací krém, vlhké obrúsky, plienky, alebo ovocie pre dieťa. Rada sa s vašim starším pohrám, ak si potrebujete malé bábätko na lavičke nadojčiť, neváhajte ma osloviť, ak chcete mať peknú fotografiu s deťmi. Žiadajte o pomoc, radu, pochopenie. Aj keď sa nepoznáme, sme mamy, a malo by byť samozrejmosťou si pomáhať,“ uzavrela svoj príspevok mamička, ktorej slová zdieľali mnohí rodičia. Súhlasíte s nimi aj vy?

Zdroj: metro.co.uk

TV Program

21:50 INKOGNITO
23:00 Myšlienky vraha IV.
23:55 Profesionáli II.
22:20 V divočine s Bearom Gryllsom
23:20 OKTAGON - VÝZVA IV.
00:30 Život po ľuďoch
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Kravaťáci VII.
22:50 Volám sa Caillou V.
23:15 Fix a Foxi II.
23:40 Timothy ide do školy
22:15 Alibi na klíč
23:55 Všechny prachy světa
02:00 Politické kruhy