Tormová ukázala brucho po pôrode, matky jej ďakujú: TOTO potrebujeme vidieť!

Tormová ukázala brucho po pôrode, matky jej ďakujú: TOTO potrebujeme vidieť! Zdroj: instagram @kristina.tormova
Kým mnohé celebrity sa chvália dokonalými zábermi krátko po narodení potomkov, Kristína opäť všetkým ukázala, ako vyzerá skutočná realita. Foto jej odhaleného bruška si získalo množstvo pozitívnych ohlasov a my sa pridávame k nim!

Kristína Tormová je už niekoľko týždňov šťastnou trojnásobnou mamičkou a spolu s tatinom a dvojičkami Elou a Matildou sa tešia z malého Alanka. Obľúbená herečka, spisovateľka a podnikateľka je známa svojou úprimnosťou, čo opäť raz potvrdila najnovším príspevkom na Instagrame.

Kristínu si v seriáli Som mama obľúbili nielen mamičky!

Každá čerstvá mamička vie, že po pôrode sa jej telo zmení a len ťažko sa dá na to pripraviť. Mnohé ženy sa kvôli nadváhe, ovísajúcemu bruchu, vyťahaným prsiam, striám či celulitíde trápia a chodia zahalené, iné si zverejňované zábery prikrášľujú a neváhajú sa nechať upraviť na beauty klinikách.

Našťastie, máme tu aj tretiu kategóriu, ktorej by mohla predsedať práve Kristína Tormová. Je úprimná, a hoci je herečka, v súkromí sa na nič nehrá a nemá problém ukázať nenalíčenú a opuchnutú tvár a napríklad aj brucho krátko po pôrode.

Namiesto vyplakávania za dokonalými krivkami nám všetkým ukázala, že za svoje telo aj so všetkými nedokonalosťami by sme mali skôr ďakovať. Ona poďakovala konkrétne svojmu bruchu, čím si získala tisíce lajkov a pozitívnych komentárov.

My jej fandíme tiež a dávame palec hore!

View this post on Instagram

Tem pondelok, kedy vieš, že v ten ďalší pondelok už bude tvoja ďalšia pseudoknižka odovzdaná...lebo je to tvoj tridsiaty deadline. A už niet cesty späť. Ako ju tak čítam po sebe, mám pocit, že je celá len o grcaní. Ale som na kapitole s názvom 14tt, tak možno nastane zvrat..iný ako zvratkový. 🤦🏼‍♀️ Budem mama. Makaj, matko! Chcela som vám sem dať fotku, ako pri písaní kojím, ale potom som si povedala, že nemám čas čítať komentáre, ako si ožarujem počítačom prso a dieťa. A navyše nerada sa chválim tým ako kojím...doma. Ja len na verejnosti rada 😂😂😂😂✌🏻🍺🌈🙈 #budemmama #drztepalce a povzbudzujte ma! 😂😂😂😂

A post shared by kristina tormova (@kristina.tormova) on

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

12:40 DELUKSE
13:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
15:25 PRESTRETÉ
12:55 Simpsonovci VII.
13:25 Simpsonovci VII.
13:55 NAŠI III.
13:00 Ochrana svedkov II.
13:55 Doktori III.
14:55 Dr. House II.
13:00 Rybičky Flip a Flap
13:05 Ruby z dúhy I.
13:25 Viking Vicky
12:50 Henry ze zkumavky
14:35 Zůstaň nablízku
16:20 Nine