Po pôrode prišla so super nápadom, mamičky sú nadšené: TOTO nám chýbalo!

Po pôrode prišla so super nápadom, mamičky sú nadšené: TOTO nám chýbalo! Zdroj: Profimedia
Mladá matka využila dieru na trhu a prišla s novinkou, z ktorej sa stal veľmi rýchlo hit. Prijali by ste takéto oblečenie do šatníka aj vy?

Angličanka Sarah Zakeri (35) dostala skvelý nápad tesne pred pôrodom pri balení tašky do pôrodnice.

Sarah jednoducho chýbalo niečo pohodlné a pritom pekné, v čom by sa mohla aj s bábätkom odfotiť krátko po pôrode. Keďže takýto outfit nenašla v ponuke žiadneho obchodu, rozhodla sa, že sa pustí do navrhovania vlastnej kolekcie.

Šikovná mamička uviedla na trh novú značku My Baby Reign, ktorá sa špecializuje práve na pohodlné a praktické oblečenie pre čerstvé mamičky a ich novorodeniatka. „Mamičky sa v nich budú nielen cítiť skvelo, ale tak budú aj vyzerať!“ hovorí Sarah, ktorá sa teší z veľkého úspechu. Krátko po zavedení značky na trh má objednávky z celého sveta.

Skvelé je, že šaty či župany sú nielen krásne, ale aj veľmi praktické. Sarah myslela aj na dôležité detaily, akými je napríklad zapínanie po celej dĺžke košele. „Mamičky si odopnú zopár gombíkov na dojčenie, prípadne si odhalia časť pri kontrole rany po sekcii a tiež ju môžu nosiť aj rozopnutú ako ľahký vršok,“ vysvetľuje autorka nápadu.

Rovnako praktické a pohodlné sú aj kúsky pre bábätká, s ktorými sa mamička môže takto pekne zladiť. Naozaj milé a ideálne napríklad aj ako darček, čo poviete?

View this post on Instagram

This Windsor Deluxe Matching Mummy Robe & Baby Receiving Blanket 4 Piece Set (Dusky Pink). Includes: 1. Mummy Maternity Robe 2. Mummy Headband 3. Baby Receiving Blanket 4. Baby Hat All lovingly Made in England 🇬🇧 Set Price: £79.95 Also available in Steel Blue & Grey. Suitable during pregnancy & after delivery. Ideal for your hospital bag 👜 or a perfect baby shower gift 🎁 View our full bespoke collection & sets at www.mybabyreign.com Instagram.com/mybabyreign #babyshower #mummy #baby #matching #maternity #bump #newborn #maternityfashion #mybabyreign #bump #mumtobe #maternitywear #maternityclothes #maternityphotography #madeinengland #pregnant #babyshowerideas #mumtobe #luxury #britishclothing #britishbrands #newborn #maternitywear #maternityphotography #matchymatchy #minime #instababies #instagram #glam

A post shared by My Baby Reign 👑 (@mybabyreign) on

View this post on Instagram

This Kensington Deluxe Matching Mummy & Baby Gown 4 Piece Set (Grey). Includes: 1. Mummy Maternity Nursing Gown 2. Mummy Headband 3. Baby Gown 4. Baby Hat All lovingly Made in England 🇬🇧 Set Price: £79.95 Also available in pink & blue. Suitable during pregnancy & after delivery. Ideal or for your hospital bag 👜or a perfect baby shower gift 🎁 View our full bespoke collection & sets at www.mybabyreign.com Instagram.com/mybabyreign #babyshower #mummy #baby #matching #maternity #bump #newborn #maternityfashion #mybabyreign #bump #mumtobe #maternitywear #maternityclothes #maternityphotography #madeinengland #pregnant #babyshowerideas #mumtobe #luxury #britishclothing #britishbrands #newborn #maternitywear #maternityphotography #matchymatchy #minime #instababies #instagram #glam

A post shared by My Baby Reign 👑 (@mybabyreign) on

 

Zdroj: hulldailymail.co.uk, Instagram

TV Program

20:35 INKOGNITO
21:50 INKOGNITO
23:00 Myšlienky vraha IV.
20:15 Plán úteku 2
22:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
22:20 V divočine s Bearom Gryllsom
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII.
22:55 ŽREBOVANIE
21:20 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:35 Sam a Max
22:00 Jahôdka a jej kamaráti II.
20:15 Pohanský král
22:15 Alibi na klíč
23:55 Všechny prachy světa