Desať rokov kritiky a nenávisti stačilo! Octomama zalepila ústa všetkým hejterom

Desať rokov kritiky a nenávisti stačilo! Octomama zalepila ústa všetkým hejterom Zdroj: Profimedia
Hoci mala doma už šesť detí, rozhodla sa podstúpiť umelé oplodnenie a nakoniec porodila osmorčatá, kvôli ktorým sa stala svetovou senzáciou. Od pozornosti médií a nenávistných prejavov ľudí nemá pokoj ani dnes.

Nadya Suleman spôsobila v roku 2009 celosvetový rozruch, keď priviedla na svet osem detí a všetky z nich prežili. Keďže doma ju v tom čase čakalo ďalších šesť detí, ľudia ju kritizovali, že podstúpila umelé oplodnenie iba preto, aby na deťoch zarábala.

Matka 14 detí síce dostala rôznu finančnú aj materiálnu pomoc, ale musela sa poriadne obracať, aby starostlivosť o ne zvládala. Ako sama priznala, v živote urobila veľa chýb, napríklad aj to, že sa istý čas živila ako striptérka a pornoherečka. „Chcela som s tým prestať, ale moja manažérka sa mi vyhrážala, že ma udá na polícii,“ priznala octomama po čase.

Napriek všetkému, čím si  v živote prešla, tvrdí, že svoje deti nadovšetko miluje a nikdy by svoj život za iný nevymenila. Práve preto má plné zuby hejterov a neprajníkov, ktorí jej aj po desiatich rokoch robia zo života peklo, rovnako ako novinári, ktorí ju aj jej deti pravidelne prenasledujú, hoci sa jasne vyjadrila, že si to neželá.

Nedávno zverejnila na Instagrame dlhý príspevok, ktorý sa týka jej syna Aidana, ktorý je autista. Najviac zo všetkého ju totiž bolí, ak ju ľudia neprávom obviňujú, že sa stará iba o seba a na deti kašle. Toto snáď každého presvedčí, že by jej konečne mali dať pokoj...

„Toto je môj syn Aidan, má 14 rokov a má vážnu formu autizmu a vyžaduje si kompletnú starostlivosť. Aidan nerozpráva, treba ho kŕmiť, nevie sa vypýtať na toaletu, sám sa neumyje a musí byť pod neustálym dohľadom, pretože je schopný vbehnúť do rušnej ulice.

Aidan nie je a ani nikdy nebude samostatný, ale môže sa spoľahnúť na mňa. Som stále pri ňom a pomáham mu pri každom úkone, ktorý počas dňa potrebuje. Je pre mňa prirodzené starať sa o môjho syna, tak, ako o ďalších 13 mojich detí. Moje deti sú môj život. Mnohé sa osamostatnia, ale o Aidana sa budem starať, až kým nezomriem. Milujem ho z celého srdca, myslite na to aj keď nám neustále prepichujete pneumatiky na dodávke, v ktorej moje deti vozím, keď nás prenasledujete a ubližujete nám... Prestaňte už s tým. Stačilo!“ napísala mama 14 detí, ktorá túži konečne normálne a pokojne žiť so svojimi deťmi...

View this post on Instagram

Been recently reflecting on how blessed I truly am. Mother’s Day can be an emotionally painful day for many. I feel your sadness. Throughout the six years of infertility (including miscarriages) I struggled with nearly 25 years ago, I believed God would never bless me with children. Unbeknownst to me back then, He had a plan greater than I could fathom. I learned to be patient, trusting, and accepting of the process throughout my obstacle laden journey. I am grateful for the battles I’ve fought, and the challenges I continue to face, as they have forged, shaped and strengthened me into the mom I am today. For those of you who have lost your mom (as I had over four years ago) or perhaps experienced the most devastating of all loses, a child...I can only hope and pray God bestows upon you some semblance of peace. Thank you to all my wonderfully loving children, (even to my eldest Eli who despises pictures), for creating beautiful art, writing heartwarming notes, and showering me with love. You are my life. My heart. I love you. ❤️

A post shared by Solomon Family (@nataliesuleman) on

Zdroj: mirror.co.uk, Instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

12:00 NOVINY O 12:00
12:25 TOP STAR
12:45 INKOGNITO
11:30 Áno, šéfe USA III.
12:25 NA CHALUPE
13:35 Prvé oddelenie
11:55 UHÁDNI MÔJ VEK
12:50 Hawaii 5.0 VIII.
13:45 Kosti
12:10 Dážďovečky
12:25 Krtko
12:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
11:10 Dvě svatby
12:50 12 darů do života
14:55 Hluboká voda