10 rokov od pôrodu osmorčat: Octomama priznala peklo, ktoré jej ženy robia

10 rokov od pôrodu osmorčat: Octomama priznala peklo, ktoré jej ženy robia Zdroj: Profimedia.sk
Ubehlo už desať rokov od senzačného pôrodu Nadye Suleman. Američanka v roku 2009 priviedla na svet osmorčatá, ktoré spoznal celý svet. Hoci to v živote nikdy nemala ľahké, ani po toľkých rokoch jej niektoré ženy nič nedarujú!

V januári 2009 o Nadye písal takmer celý svet. Jej pôrod bol hotovou senzáciou a zázrak, že sa všetkých osem detí narodilo a prežilo.

Pritom na Nadyu už doma čakalo šesť detí! To jej však nebránilo v tom, aby sa dala umelo oplodniť... Zrejme ani sama nepočítala, že sa jej narodí toľko detí. Ako sama priznala, deti vychováva sama a nikdy to v živote nemala ľahké.

Zdroj: Instagram

Hoci sa o svoje ratolesti príkladne stará, slávna „octomama“ sa aj dnes stretáva s prevažne nenávisťou a ľudskou zlobou. „Od detstva trpím rôznymi fóbiami a ostatné roky žijem v strese. Ten odbúravam tak, že chodím do posilňovne. Vybrala som si ženskú, kam nechodí až tak veľa ľudí. Aj tam sa však stále stretávam s diskrimináciou. Minule mi vyliali kávu na auto, prepichli pneumatiky, rozbili svetlo... Deje sa to už desať rokov a to len preto, lebo som porodila osmorčatá. Smutné je, že 99% z útočníkov sú ženy, aj matky,“ vyznala sa verejne na Instagrame s prosbou, aby sa jej ľudia neprihovárali a nechali ju konečne žiť.

Zdroj: Instagram

Zdroj: ISIFA

Zdroj: instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:50 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
07:10 Dr. Dolittle 3
05:20 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:25 Chytrák a dvaja spoločníci
05:25 Staroveké proroctvo
06:05 Keď je pečenie umenie III.
06:35 Keď je pečenie umenie III.
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:30 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:10 S láskou, Rosie
07:05 Vášeň mezi řádky
09:05 Perfektní prázdniny