Modelka sa pochválila fotkou v plavkách, ľudia ju zosmiešnili: Zaslúžila si TO?

Modelka sa pochválila fotkou v plavkách, ľudia ju zosmiešnili: Zaslúžila si TO? Zdroj: Profimedia
Je známa svojou úprimnosťou a tým, že sa nebojí hovoriť úplne o všetkom. Ku kritike svojho pozadia sa opäť raz svojsky vyjadrila. Pozrite sa na záber, ktorý koluje internetom!

Chrissy Teigen (33) má s manželom, spevákom Johnom Legendom (40) dve rozkošné deti. Modelka je známa tým, že často zdieľa neupravené fotografie a nebojí sa zabrdnúť aj do tém, ktorým sa iní vyhýbajú, rovnako sa tiež priamo a bez servítky vyjadruje ku kritickým komentárom. Tentoraz sa rozohnila kvôli komentárom pod fotografiou, na ktorej je v plavkách s malým synčekom.

Zo spomínaného záberu sa stal virálny meme obrázok, ktorý sa po internete rozšíril rýchlosťou blesku. Je na ňom Chrissy so synom Milesom v bazéne a jej manžel sa ksichtí pri pohľade na jej zadok. V skutočnosti pravdepodobne len žmúri kvôli slnku a na zadok jej vôbec nepozerá, ale šikovným vtipálkom nebolo viac treba.

K fotografii pridali vtipný komentár: “Ten moment, keď si uvedomíš, že tvoja žena nemá už žiadny zadok…”

Zdroj: Profimedia

Modelka sa urazila

Je jasné, že išlo o nevinný žart a tvorcovia meme iba využili momentku s kyslým výrazom speváka, Chrissy to však zobrala osobne. Možno aj preto, že sa snaží na sebe makať a po pôrode sa jej konečne podarilo dostať do formy.

“Sme spolu 13 rokov a on vie, že zadok som nemala nikdy…” zareagovala svojsky modelka a dodala, že určite je lepšie nemať zadok, ako si ho kvôli dokonalým záberom prikrášľovať…

Zdroj: Profimedia

Zdroj: buzzfeed.com

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

22:55 Ministri
23:35 Modrý kód
00:55 Bez servítky
22:55 Delta Force 2: Kolumbijská spojka
01:00 Najlepšie svetové videá V.
01:45 Profesionáli II.
22:55 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých
23:55 Vraždiace páry XI.
00:55 Divoké kone
22:55 Okido II.
23:05 Jahôdka a jej kamaráti I.
23:30 Arthur a Minimojovia
22:15 Taxi 121
23:55 Černá skříňka
01:15 Poznáš muže svých snů