Modelka sa pochválila fotkou v plavkách, ľudia ju zosmiešnili: Zaslúžila si TO?

Modelka sa pochválila fotkou v plavkách, ľudia ju zosmiešnili: Zaslúžila si TO? Zdroj: Profimedia
Je známa svojou úprimnosťou a tým, že sa nebojí hovoriť úplne o všetkom. Ku kritike svojho pozadia sa opäť raz svojsky vyjadrila. Pozrite sa na záber, ktorý koluje internetom!

Chrissy Teigen (33) má s manželom, spevákom Johnom Legendom (40) dve rozkošné deti. Modelka je známa tým, že často zdieľa neupravené fotografie a nebojí sa zabrdnúť aj do tém, ktorým sa iní vyhýbajú, rovnako sa tiež priamo a bez servítky vyjadruje ku kritickým komentárom. Tentoraz sa rozohnila kvôli komentárom pod fotografiou, na ktorej je v plavkách s malým synčekom.

Zo spomínaného záberu sa stal virálny meme obrázok, ktorý sa po internete rozšíril rýchlosťou blesku. Je na ňom Chrissy so synom Milesom v bazéne a jej manžel sa ksichtí pri pohľade na jej zadok. V skutočnosti pravdepodobne len žmúri kvôli slnku a na zadok jej vôbec nepozerá, ale šikovným vtipálkom nebolo viac treba.

K fotografii pridali vtipný komentár: “Ten moment, keď si uvedomíš, že tvoja žena nemá už žiadny zadok…”

Zdroj: Profimedia

Modelka sa urazila

Je jasné, že išlo o nevinný žart a tvorcovia meme iba využili momentku s kyslým výrazom speváka, Chrissy to však zobrala osobne. Možno aj preto, že sa snaží na sebe makať a po pôrode sa jej konečne podarilo dostať do formy.

“Sme spolu 13 rokov a on vie, že zadok som nemala nikdy…” zareagovala svojsky modelka a dodala, že určite je lepšie nemať zadok, ako si ho kvôli dokonalým záberom prikrášľovať…

Zdroj: Profimedia

Zdroj: buzzfeed.com

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:15 Panelák
05:10 Profesionáli III.
05:50 NAŠI II.
06:25 ZÁCHRANÁRI
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:10 Síla naděje
07:05 Milosrdné lži
09:45 Z ulice na green