Lekári ju posielali na potrat, ona sa rozhodla inak: AHA, ako vyzerá jej dieťa

Lekári ju posielali na potrat, ona sa rozhodla inak: AHA, ako vyzerá jej dieťa Zdroj: Profimedia
Aj tentokrát sa potvrdilo, že inštinkt a láska matky sú silnejšie, ako negatívne prognózy a odporúčania lekárov. Toto dieťa je naozajstným zázrakom.

Tehotnú Natalie Halson (29) z Manchestru lekár varoval, že miecha jej dieťatka sa nevyvíja správne a ak by sa aj narodilo, nebude mať žiadnu šancu na plnohodnotný život.

Hoci sa Natalie rozhodla dieťatko vynosiť a spraviť všetko pre záchranu jeho života, šokovalo ju, že lekári jej dookola odporúčali potrat, dokonca aj vo vysokom štádiu tehotenstva.

“Neustále so mnou hovorili iba o potrate, minimálne 10-krát mi bolo jednoznačne odporúčané, aby som tehotenstvo ukončila,” hovorí mamička, ktorú posielali na potrat ešte pár týždňov predtým, ako dcérku porodila.

Zdroj: Profimedia

Zázračné dieťa

Vnútorný inštinkt a hlas srdca jej hovorili, že dieťatku život nemôže a nechce vziať. Napriek zlým prognózam lekárov vynosila a nakoniec šťastne porodila dcérku Mirabelle, ktorú právom prezývali zázračným dieťaťom ihneď po narodení.

Mirabelle sa musela podrobiť náročnej operácii hneď, ako sa narodila, ale teraz je šťastná a zdravá.

Zdroj: Profimedia

Ihneď, ako Natalie oznámili, aký problém má jej nenarodené dieťa, začala si zháňať informácie o tejto poruche. Naštudovala si množstvo informácií a navštívila popredného svetového špecialistu v Londýne, ktorý jej vysvetlil, v čom presne spočíva tento zdravotný problém a aké sú možnosti pomôcť takýmto deťom, buď ešte počas tehotenstva, alebo ihneď potom.

„Keby som nevyhľadala špecialistu a nezozbierala všetky informácie a zdravotnom probléme nášho dieťatka, možno by som s ukončením tehotenstva naozaj súhlasila,“ priznala mamička, ktorá sa dodnes nevie spamätať z toho, že jej potrat ponúkali v podstate ako jedinú a najlepšiu možnosť.

Zdroj: Profimedia

Operácia malej Mirabelle dopadla úspešne a dievčatko prospieva veľmi dobre. Po niekoľkých týždňoch strávených v nemocnici si ju rodičia konečne mohli zobrať domov.

„Milujem ju a budem jej pomáhať a ochraňovať ju po celý život. Ani si nedokážem predstaviť, že keby som poslúchla lekárov, nemohla by som ju dnes držať v náručí...“ dodala šťastná a milujúca mama.

Zdroj: Profimedia

Zdroj: metro.co.uk

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:15 18 ROKOV S TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
19:35 Profesionáli
20:25 Mozog v plameňoch
22:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
19:00 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha II.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III.
19:35 Rev a motoroví miláčikovia I.
20:00 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
20:10 Macko Uško
18:30 Zlatokopka
20:15 Pád Bílého domu
22:20 Obhájce