Stačila jedna FOTKA Simonky s kočíkom: Závistlivé matky sa do nej pustili

Stačila jedna FOTKA Simonky s kočíkom: Závistlivé matky sa do nej pustili Zdroj: Instagram/simonabutinova
Svojím vzhľadom kedysi vzbudzovala pozornosť všade, kde sa objavila. Hviezda jojkárskych šou Simona Butinová však ani na materskej nemá pokoj. Pozrite sa prečo!

Simona sa teší zo svojho synčeka Maximam a naplno si užíva materskú dovolenku. Hoci sa už nejaký ten piatok neobjavila na televíznej obrazovke, mnohým ženám stále leží v žalúdku. 

O atraktívnej brunetke je známe, že si dá záležať na tom, ako vyzerá. A to aj vtedy, ak len vybehne so synčekom na prechádzku. Počas nej sa rovnako ako iné mamičky častokrát nechá zvečniť a na Instagrame svojim priateľom a fanúšikom ukáže, ako vyzerá.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Rodinka? btw : dobre foti ten moj novy mobil, nie su pouzite ziadne filtre a tie farby brutal☝️?#mamča #tatuldo #familygoals

Príspevok, ktorý zdieľa simonabutinova (@simona.butinova),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Na prechadzke #winteroutfit #december #mikulas #happymummy #mummylife❤️

Príspevok, ktorý zdieľa simonabutinova (@simona.butinova),

Jedna fotka však pred pár dňami vyvolala vlnu negatívnej kritiky. Simona na fotke pózuje v normálnom outfite a hoci ide o úplne obyčajnú fotku, mamičky sa do nej hneď pustili. „Ona vystajlovaná a kočiar požičaný od susedy po troch deťoch. Beriem, nie každý má na nový, ale takáto kombinácia mi nejde do kopy.“ „Mamička krásna, ale ten kočík by mala prispôsobiť svojmu štýlu obliekania.“ „Som si myslela, že kočík bude krajší ako ona, ale je to naopak. Hlavne, že je ona krásne oblečená a kočík ako z druhej cenovej,“ znejú len niektoré z urážlivých komentárov, ktoré si mamička z fotky o sebe prečítala. 

Táto fotka vyvolala rozruch

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#prechadzkamestom??

Príspevok, ktorý zdieľa simonabutinova (@simona.butinova),

Vážne môžu byť ženy a matky také bezcitné k sebe a nebrať do úvahy, že aj komentár na facebooku môže uraziť? „Myslím si, že takéto komentáre píšu nevyrovnané a zakomplexované ženy. Predsa nie je normálne, aby na všetkom našli niečo negatívne a musia zosmiešňovať a urážať. Jasne, že sa tieto ženy obhajujú, že je to sociálna sieť a treba vedieť znášať aj kritiku. Ale podľa mňa kritika a negatívny názor sú niečo iné ako hrubé ponižovanie a urážky. Neviem, či sa takýmto ženám uľaví, keď niekoho bezdôvodne urazia, to by mal už zhodnotiť psychológ... Za tie roky som si zvykla na komentáre na adresu môjho výzoru atď.. Nemôžem sa páčiť každému...sto ľudí, sto chutí... Niektoré posledné komentáre, kde sa ženy idú obúvať do toho, čo doprajem a nedoprajem, sú už príliš. Nahnevalo ma to ako každú matku, ktorá dá svojmu dieťaťu aj posledné,“ priznala nám bez servítky Simona a dodala na záver vetu, ktorá stojí za zamyslenie: „Miesto toho, aby si ženy a hlavne matky pomáhali, dokážu byť neskutočne neprajné.“

Tu sú reakcie žien, ktorým Simona leží v žalúdku

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PRESTRETÉ
05:35 Súdna sieň
06:25 Súdna sieň
07:45 Panelák VIII.
05:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
06:25 POLICAJTI V AKCII
07:45 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
06:05 Romantici
07:50 Sladko-slaná láska
09:30 Továrna na sny