V tehotenstve cítila extrémne kopance: Keď sa dieťa narodilo, bolo jasné, prečo

V tehotenstve cítila extrémne kopance: Keď sa dieťa narodilo, bolo jasné, prečo Zdroj: Profimedia (ilustračná fotografia)
Novonarodené bábätko dostalo výstižnú prezývku – Herkules. Svojou veľkosťou zaskočilo aj skúsených lekárov!

Dnes už dvojnásobná mamina Nicolina Newcombe (33) sa počas tehotenstva sťažovala na veľmi silné až bolestivé kopance bábätka, no lekári nezistili nič nezvyčajné. Až keď prišlo dieťatko na svet, bolo jasné, čo bolo príčinou bolestí a extrémneho tlaku.

Tomu sa hovorí obrovské prekvapenie

Štíhla a útla žena mala bezproblémové tehotenstvo, jediným problémom boli naozaj silné a bolestivé kopance, ktoré jej sťažovali posledný trimester. Synček sa nakoniec vypýtal na svet až dva týždne po plánovanom termíne, čo tiež mohlo prispieť k nadpriemernej pôrodnej váhe.

Malý Tobias sa narodil s neuveriteľnou váhou 5,9 kilogramov, čo je približná váha 6-mesačného dieťaťa. Mamička svojho Valibuka priviedla na svet prirodzenou cestou a dokonca bez epidurálky, za čo je nakoniec vďačná. Je totiž pravdepodobné, že ak by lekári predpokladali, že dieťa bude až také veľké, zvolili by skôr pôrod cisárskym rezom.

Zdroj: youtube/Radjab80

​Aj keď sa mamička pri pôrode poriadne vytrápila, je šťastná, že synček sa narodil úplne zdravý. Rodičia však kvôli jeho veľkosti budú musieť nakúpiť novú – väčšiu výbavičku, lebo do prichystaných vecí sa už teraz nezmestí! Prajeme mu veľa zdravia a radosti v živote!

Zdroj: thesun.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

12:25 DIVOKÉ KONE
13:50 Súdna sieň
14:40 Súdna sieň
12:10 Mutanti
13:25 Hoď svišťom
14:10 Kutyil s.r.o. II.
12:30 Ako malé deti
13:00 JAG IV.
14:00 Tajomstvá a lži II.
12:30 Albert pozná prírodu najlepšie
12:55 Agi Bagi
13:15 Malý medvedík
11:15 Kluci na povel
13:05 Paddington 2
14:55 Jezdkyně