Mamičke sa narodilo výnimočné dieťa: Keď si TO ľudia všimnú, chcú sa s ním fotiť

Mamičke sa narodilo výnimočné dieťa: Keď si TO ľudia všimnú, chcú sa s ním fotiť Zdroj: Instagram/tarasimich
Rozkošný 4-mesačný chlapček sa stal hitom internetu a my sa vôbec nečudujeme. Pozrite sa, čím sa odlišuje od iných detí v jeho veku!

Väčšina bábätiek sa narodí s takmer holou hlavičkou, prípadne iba s jemnými vláskami, ktoré väčšinou v prvé týždne vypadnú. A potom je tu menšia skupina detí, ktorá sa narodí s poriadne veľkou a hustou hrivou, tak, ako tento malý chlapček.

Malý vlasáč prekvapil aj lekárov

Hoci pôrodníci a zdravotné sestry videli počas svojej pracovnej kariéry už rôzne typy detí, malý Boston, ktorý prišiel na svet s obrovskou hrivou, ich poriadne zaskočil.

Takto vlasaté bábätká sa rodia naozaj iba výnimočne!

Čerstvá dvojnásobná mamička až taká prekvapená nebola, pretože vedela, že rovnako vlasatý sa narodil aj jeho otec. “Keď som nášho Bostona uvidela, síce ma jeho háro prekvapilo, ale nie až tak, ako ostatných. Z fotografií a z rozprávania totiž viem, že presne takto vyzeral aj jeho ocko, keď sa narodil,” cituje mamičku portál Boredpanda.

Vlasatá atrakcia

Za obrovskú popularitu malého vlasáča môže najmä jeho mama Tara Simich, ktorá začala jeho foto fotografie zverejňovať na Instagrame. Z malého Bostona s atak doslova zo dňa na deň stala hviezda internetu.

Chlapček vzbudzuje pozornosť všade, kam s ním rodičia prídu. “Ľudia sa pri nás pristavujú a často nám neveria, že tie vlasy sú naozaj jeho,” rozpráva Tara, ktorá pravidelne dostáva prosby o fotografovanie s vlasatým synčekom.

Je naozaj rozkošný, čo poviete?

Zdroj: boredpanda.com, Instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 Súdna sieň
05:35 Súdna sieň
06:35 Súdna sieň
07:40 Profesionáli II.
05:15 Prvé oddelenie
05:35 Panelák
06:20 TIPOS INFO
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Jahôdka a jej kamaráti I.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:40 Jezdkyně
07:30 Ztraceni v lásce
09:10 Sladko - slaná láska