Extravagantná tatérka to schytala: Ostrá kritika za výchovu a oblečenie pre syna

Extravagantná tatérka to schytala: Ostrá kritika za výchovu a oblečenie pre syna Zdroj: Profimedia
Slávna hollywoodska tatérka má obrovské množstvo fanúšikov, ktorí obdivujú jej svojský štýl. Po narodení synčeka ju však namiesto pochvál skôr kritizujú. Pozrite sa, prečo!

Kat von D (37) je vydatá za muzikanta Rafaela Reyesa, s ktorým má malého synčeka Leafara. Rodinka na seba púta pozornosť všade, kde sa objaví, pretože mamička synčeka oblieka od narodenia do štýlu, ktorý je pre ňu typický.

Výrazná, extravagantná, tak trochu drzá, ale najmä mimoriadne talentovaná Kat von D sa okrem tetovania venuje aj beauty svetu a je majiteľkou vlastnej rady mejkapu, ktorá je známa po celom svete. V minulosti účinkovala aj v známej reality šou, po ktorej mala aj vlastnú reláciu, vďaka ktorej jej popularita extrémne narástla.

View this post on Instagram

37 weeks pregnant. Almost there and we couldn’t be more excited and ready for our upcoming #homebirth ! Big shout out to all moms out there who’ve paved the way for us first-time moms and have shared all your beautiful birth stories with me throughout my pregnancy. As a loner-by-default it’s been such a beautiful/different feeling to connect with women from all walks of life in this way. Yes, this pregnancy has brought my husband and I closer than we could have ever imagined [and we haven’t even had our baby yet!] - but it’s also connected me deeply with all my fellow sisters in motherhood out there. Naturally, I’ve become more empathetic and understanding of other Mothers regardless of how different our approach to birthing might be and I just feel so lucky to be able to experience all of this alongside you guys. So much love to everyone today. 🖤

A post shared by 𝐊𝐀𝐓 𝐕𝐎𝐍 𝐃 (@thekatvond) on

Kat dnes vlastní aj umeleckú galériu a butik s oblečením Wonderland Gallery, pre ktorý navrhuje vlastné modely. Za posledné roky je doslova ikonou medzi tatérmi, tetovanie si u nej nechala spraviť napríklad aj Lady Gaga, Miley Cyrus, Beyoncé, Nicki Minaj, Demi Lovato ale napríklad aj Eminem, Lil Wayne a mnohí ďalší.

Matky ju kritizujú

Slávna tatérka sa stala v minulom roku mamičkou a tak sa na sociálnej sieti občas pochváli aj svojím malým pokladom.

Kat zbožňuje čiernu farbu a chodila v nej zahalená aj takmer celé tehotenstvo. Čo však fanúšikov prekvapilo, že do čiernej oblieka od narodenia aj svojho synčeka. Naozaj nezvyčajné, čo poviete?

Zdroj: Profimedia

Nedávno sa do celebritnej mamičky pustili opäť, a to kvôli tomu, ako plánuje svojho syna vychovávať. Kat je známou vegánkou a rovnakým spôsobom plánuje viesť aj svoje dieťa. Mamičky ju okamžite zavalili kritikou a začali ju poučovať, že takáto strava je pre malé dieťa absolútne nevhodná.

Čo poviete, zaslúžila si takúto kritiku? Možno by sa tí, čo neustále hejtujú, mohli sústrediť viac na seba a svoje prešľapy, čo poviete?

View this post on Instagram

Buenos días! 🖤🖤

A post shared by 𝐊𝐀𝐓 𝐕𝐎𝐍 𝐃 (@thekatvond) on

Zdroj: Daily Mail, people.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:45 Krimi
06:20 Noviny TV JOJ
07:10 Levia stráž II.
05:35 Súdna sieň
06:30 15 minút. KUCHÁR
07:20 NOVÁ ZÁHRADA
05:40 Súdna sieň
06:25 POLICAJTI V AKCII
07:35 Skorumpovaní poliši II.
05:35 Jahôdka a jej kamaráti I.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
06:15 Timothy ide do školy II.
06:40 Philomena
08:30 Skleněný zámek
10:45 Láska na tři roky