Nemala peniaze na živý, no syna aj tak prekvapila: Jej stromček sa stal HITOM

Nemala peniaze na živý, no syna aj tak prekvapila: Jej stromček sa stal HITOM Zdroj: Facebook
Mladá mamička Maxine sama vychováva synčeka a nie každý mesiac im zvýšia peniaze na iné ako nevyhnutné výdavky. A vianočný stromček vyzeral byť luxus, ktorý si tento rok nebudú môcť dovoliť...

Po tom, čo Maxine zaplatila nájom, elektrinu a za teplo, ostali jej už len peniaze na jedlo. Hoci bola nešťastná, vyzeralo to tak, že svojmu malému synovi Charliemu tento rok nebude môcť vyčarovať Vianoce pri stromčeku.

Nedalo jej to a Maxine premýšľala až prišla s naozaj originálnym nápadom. Vianočný stromček vytvorila z jednorazových rukavíc, ozdoby z papierových formičiek na muffiny a reťaz z alobalu! „Musím sa priznať, že zo všetkých stromčekov, ktoré sme mali, pri tomto sme sa najviac nasmiali,“ napísala na facebooku Maxine, ktorá svoj originálny kúsok zverejnila na sociálnej sieti.

Zdroj: Facebook

Zdroj: Facebook

​Ten okamžite začal kolovať a stal sa hitom. Dokonca sa jej začali ozývať ľudia a ponúkali jej pomoc. „Ďakujem za všetky tie krásne správy, ktoré ste nám poslali. Veľa ľudí sa nás pýta, či nám môže poslať darčeky. S Charliem sme šťastní, keďže máme strechu nad hlavou, tečúcu vodu, teplo a jedlo v chladničke. Charlie bude mať darčeky, ktoré dostane od svojej rodiny. Oveľa viac by nás potešilo, keby ste peniaze, ktoré by ste minuli na nás, darovali charite,“ zverila sa Maxine. Krásne!

Zdroj: facebook

Zdroj: Facebook

Zdroj: facebook

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

13:00 Rodinné záležitosti
14:20 Súdna sieň
15:25 SKUTOČNÉ PRÍBEHY
13:00 Simpsonovci XXII.
13:30 Simpsonovci XXII.
14:00 Kutyil s.r.o.
13:05 MACGYVER: NOVÉ ČASTI II.
14:05 Spravodlivosť v krvi IX.
15:00 Policajt z L.A.
13:15 Malý medvedík
13:40 Policajná hliadka
14:05 Robošváb IV.
11:40 Cesta za snem
13:25 Náhradní plán
15:05 Útěk z polygamie