Nemala peniaze na živý, no syna aj tak prekvapila: Jej stromček sa stal HITOM

Nemala peniaze na živý, no syna aj tak prekvapila: Jej stromček sa stal HITOM Zdroj: Facebook
Mladá mamička Maxine sama vychováva synčeka a nie každý mesiac im zvýšia peniaze na iné ako nevyhnutné výdavky. A vianočný stromček vyzeral byť luxus, ktorý si tento rok nebudú môcť dovoliť...

Po tom, čo Maxine zaplatila nájom, elektrinu a za teplo, ostali jej už len peniaze na jedlo. Hoci bola nešťastná, vyzeralo to tak, že svojmu malému synovi Charliemu tento rok nebude môcť vyčarovať Vianoce pri stromčeku.

Nedalo jej to a Maxine premýšľala až prišla s naozaj originálnym nápadom. Vianočný stromček vytvorila z jednorazových rukavíc, ozdoby z papierových formičiek na muffiny a reťaz z alobalu! „Musím sa priznať, že zo všetkých stromčekov, ktoré sme mali, pri tomto sme sa najviac nasmiali,“ napísala na facebooku Maxine, ktorá svoj originálny kúsok zverejnila na sociálnej sieti.

Zdroj: Facebook

Zdroj: Facebook

​Ten okamžite začal kolovať a stal sa hitom. Dokonca sa jej začali ozývať ľudia a ponúkali jej pomoc. „Ďakujem za všetky tie krásne správy, ktoré ste nám poslali. Veľa ľudí sa nás pýta, či nám môže poslať darčeky. S Charliem sme šťastní, keďže máme strechu nad hlavou, tečúcu vodu, teplo a jedlo v chladničke. Charlie bude mať darčeky, ktoré dostane od svojej rodiny. Oveľa viac by nás potešilo, keby ste peniaze, ktoré by ste minuli na nás, darovali charite,“ zverila sa Maxine. Krásne!

Zdroj: facebook

Zdroj: Facebook

Zdroj: facebook

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

23:35 Modrý kód
00:55 Bez servítky
02:00 Policajti v akcii
22:55 Delta Force 2: Kolumbijská spojka
01:00 Najlepšie svetové videá V.
01:45 Profesionáli II.
22:55 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých
23:55 Vraždiace páry XI.
00:55 Divoké kone
23:30 Arthur a Minimojovia
23:55 No, počkaj!
00:05 Rapotáčik 2
22:15 Taxi 121
23:55 Černá skříňka
01:15 Poznáš muže svých snů