Prísna výchova na kráľovskom dvore: Z ich pravidiel sa vám zakrúti hlava

Prísna výchova na kráľovskom dvore: Z ich pravidiel sa vám zakrúti hlava Zdroj: Instagram
Hoci sa Kate Middleton a princ William snažia svoje deti vychovávať čo najnormálnejšie, kráľovská etiketa im v tom bráni. Ich tri ratolesti musia odmalička dodržiavať prísne pravidlá.

Narodiť sa v kráľovskej rodine nesie so sebou výhody, no rovnako aj obmedzenia. Práve tých bude čoraz viac, ako budú deti Kate a Williama dospievať.

Zdroj: Instagram

​Najstaršie dieťa Kate a Williama princ George nedávno oslávil päť rokov a už musí dodržovať protokol. Ten hovorí, že deti mužského pohlavia musia do svojich 8 rokov nosiť len krátke nohavice. Až potom môžu začať nosiť dlhé na znak dospievania. Rovnako nemôžu dostávať žiadne darčeky od ľudí, ktorí nie sú v nejakom, hoci aj priateľskom zväzku s členmi rodiny. Dôvod? Mohol by ísť o podplácanie. George od dvanástich rokov už nebude môcť lietať spoločne v jednom lietadle so svojím otcom. Nesmie rozdávať svoje podpisy a rovnako to platí aj o selfie. Fotiť sa s cudzími je prísne zakázané.

Zdroj: Instagram

​Pravidlá sa dotýkajú aj dcérky Charlotte a čoskoro aj najmenšieho Louisa. Deti nesmú sedieť za jedným stolom spolu s rodičmi na formálnych akciách dovtedy, kým nebudú schopní konverzácie na úrovni. Ich outfity by mali ladiť s tými, ktoré majú na oficialitách oblečené ich rodičia. Musia sa naučiť hovoriť niekoľkými cudzími jazykmi, pritom princ George už ovláda španielčinu. Zaujímavosťou je, že rodičia svoje deti nemôžu oslovovať prezývkami a zdrobneninami.

 

Zdroj: Instagram

Zdroj: thesun.co.uk, celebritybabyscoop.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:00 INKOGNITO
23:30 Stratené duše I.
00:25 Vraždiace páry VII.
20:45 Boj za ženské práva
23:00 Gangster KA 2: Afričan
01:10 Komplikácie
22:00 Vtierka Castle II.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Vražedné Miami II.
22:30 Sherm a jeho mikróby
22:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
23:00 Fix a Foxi
22:00 Fakjů pane učiteli
23:50 Poslední tvář
01:55 Dobyvatelé Barmské džungle