Prísna výchova na kráľovskom dvore: Z ich pravidiel sa vám zakrúti hlava

Prísna výchova na kráľovskom dvore: Z ich pravidiel sa vám zakrúti hlava Zdroj: Instagram
Hoci sa Kate Middleton a princ William snažia svoje deti vychovávať čo najnormálnejšie, kráľovská etiketa im v tom bráni. Ich tri ratolesti musia odmalička dodržiavať prísne pravidlá.

Narodiť sa v kráľovskej rodine nesie so sebou výhody, no rovnako aj obmedzenia. Práve tých bude čoraz viac, ako budú deti Kate a Williama dospievať.

Zdroj: Instagram

​Najstaršie dieťa Kate a Williama princ George nedávno oslávil päť rokov a už musí dodržovať protokol. Ten hovorí, že deti mužského pohlavia musia do svojich 8 rokov nosiť len krátke nohavice. Až potom môžu začať nosiť dlhé na znak dospievania. Rovnako nemôžu dostávať žiadne darčeky od ľudí, ktorí nie sú v nejakom, hoci aj priateľskom zväzku s členmi rodiny. Dôvod? Mohol by ísť o podplácanie. George od dvanástich rokov už nebude môcť lietať spoločne v jednom lietadle so svojím otcom. Nesmie rozdávať svoje podpisy a rovnako to platí aj o selfie. Fotiť sa s cudzími je prísne zakázané.

Zdroj: Instagram

​Pravidlá sa dotýkajú aj dcérky Charlotte a čoskoro aj najmenšieho Louisa. Deti nesmú sedieť za jedným stolom spolu s rodičmi na formálnych akciách dovtedy, kým nebudú schopní konverzácie na úrovni. Ich outfity by mali ladiť s tými, ktoré majú na oficialitách oblečené ich rodičia. Musia sa naučiť hovoriť niekoľkými cudzími jazykmi, pritom princ George už ovláda španielčinu. Zaujímavosťou je, že rodičia svoje deti nemôžu oslovovať prezývkami a zdrobneninami.

 

Zdroj: Instagram

Zdroj: thesun.co.uk, celebritybabyscoop.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

09:30 Súdna sieň
10:40 NOVÉ BÝVANIE
12:00 NOVINY O 12:00
10:10 Stratené duše III.
11:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
12:45 Fakty a fikcie II.
10:15 Prvé oddelenie
10:55 Skutočné paničky z Orange County IX.
12:00 Spravodlivosť v krvi VI.
10:10 Jahôdka a jej kamaráti I.
10:35 Agi Bagi II.
10:50 Zabi nudu! II.
09:50 Poslední odkaz
11:40 Hačikó: Příběh psa
13:25 Děda nebo trenér