Prísna výchova na kráľovskom dvore: Z ich pravidiel sa vám zakrúti hlava

Prísna výchova na kráľovskom dvore: Z ich pravidiel sa vám zakrúti hlava Zdroj: Instagram
Hoci sa Kate Middleton a princ William snažia svoje deti vychovávať čo najnormálnejšie, kráľovská etiketa im v tom bráni. Ich tri ratolesti musia odmalička dodržiavať prísne pravidlá.

Narodiť sa v kráľovskej rodine nesie so sebou výhody, no rovnako aj obmedzenia. Práve tých bude čoraz viac, ako budú deti Kate a Williama dospievať.

Zdroj: Instagram

​Najstaršie dieťa Kate a Williama princ George nedávno oslávil päť rokov a už musí dodržovať protokol. Ten hovorí, že deti mužského pohlavia musia do svojich 8 rokov nosiť len krátke nohavice. Až potom môžu začať nosiť dlhé na znak dospievania. Rovnako nemôžu dostávať žiadne darčeky od ľudí, ktorí nie sú v nejakom, hoci aj priateľskom zväzku s členmi rodiny. Dôvod? Mohol by ísť o podplácanie. George od dvanástich rokov už nebude môcť lietať spoločne v jednom lietadle so svojím otcom. Nesmie rozdávať svoje podpisy a rovnako to platí aj o selfie. Fotiť sa s cudzími je prísne zakázané.

Zdroj: Instagram

​Pravidlá sa dotýkajú aj dcérky Charlotte a čoskoro aj najmenšieho Louisa. Deti nesmú sedieť za jedným stolom spolu s rodičmi na formálnych akciách dovtedy, kým nebudú schopní konverzácie na úrovni. Ich outfity by mali ladiť s tými, ktoré majú na oficialitách oblečené ich rodičia. Musia sa naučiť hovoriť niekoľkými cudzími jazykmi, pritom princ George už ovláda španielčinu. Zaujímavosťou je, že rodičia svoje deti nemôžu oslovovať prezývkami a zdrobneninami.

 

Zdroj: Instagram

Zdroj: thesun.co.uk, celebritybabyscoop.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

10:35 EXTRÉMNE PRÍPADY
12:00 NOVINY O 12:00
12:30 TOP STAR
10:00 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
11:25 Moja mama varí lepšie ako tvoja
12:35 Neserte nám pestúnku II.
11:00 Kosti II.
13:00 Dr. House VI.
14:00 Policajt z L.A.
11:05 Fix a Foxi
11:35 Príbehy dvoch myší II.
12:00 Albert spoznáva svet
11:10 Belle
13:05 Okruh
14:50 O(d)puštění