Zatiahnuté
Bratislava
Bohumil, Bohumila
3.3.2024
Vyznanie Slováka valcuje facebook: Tak toto je podpásovka pre dokonalé matky
Zdielať na

Vyznanie Slováka valcuje facebook: Tak toto je podpásovka pre dokonalé matky

Zdroj: pixabay

Myslíte si, že svoje dieťa dobre vychovávate a neobťažujete tým svoje okolie? Omyl! Keď si prečítate kritiku tohto bezdetného muža, možno sa v jeho slovách nájdete.

Rôzne anonymné vyznania na sociálnych sieťach sú sále hitom.

A úprimné priznanie muža zverejnené na facebookovej stránke Priznania žien, ktorému ležia v žalúdku všetky dokonalé matky, koluje internetom. Niektorí sa nad slovami a kritikou muža pousmejú a súhlasia s ním. Iní neskrývajú pohoršenie. Čo poviete na jeho slová vy?

pixabay

​ "Týmto priznaním pozdravujem všetky supermamičky a ich superdetičky. Vo svojej podstate ma nezaujíma, čo si robia druhí v ich stroskotaných životoch, no niektoré veci človeka obťažujú a tak som si povedal, že sa pôjdem vyplakať aj ja na túto internetovú, davovú psychiatriu. Keďže by som o ľudskej tuposti mohol písať roky, tak sa pokúsim spraviť súhrn zopár najznámejších a základných bodov, s ktorými sa už väčšina ľudí v živote stretla.

Takže:

- poliklinika je zariadenie pre všetkých ľudí, nemýľte si ju prosím s detským ihriskom, na ktorom necháte svoje šteňa vyhukovať a pobehovať akoby nič

- sedadlá v hromadnej doprave slúžia na sedenie pre cestujúcich, nie sú určené na to, aby si Váš nevychovaný nepodarok do nich utieral sople, skákal po nich, utieral si zablatené topánky, smrkal do závesov a podobne

- trasa pre cyklistov je vyznačená značkami, farebne, oddelená čiarou od chodníku pre chodcov - neviem, či niektoré z Vás s tými nadutými ksichtami nevedia rozoznať značky, farby a čiary, ale to, že ste sa práve zreprodukovali s nejakým iným, podobne primitívnym primátom, to Vás ešte neoprávňuje tlačiť ten voz, v ktorom máte ten svoj malý, novorodený zázrak priamo stredom cyklotrasy

- kúpaliská pre verejnosť slúžia na kúpanie, opaľovanie a celkovo pre pohodu ľudí - nikto nie je povinný obchádzať Vaše krpce, ktoré je ledva vidieť od zeme popri ich naháňačkách, keď sa človek cíti ako na mínovom poli len preto, aby doňho jeden z takýchto nepodarkov nenarazil, alebo ho rovno nepristúpil

- prechody pre chodcov slúžia na prejdenie ľudí cez cestu - nikoho nezaujíma, že si neviete ustrážiť svojho smrada - Vaše decko nie je americký tank a aj keď to bude pre mnohé, Inteligenčné Kapacity z Vás novinkou - nie, autá nie sú uspôsobené na to, aby zabrzdili v sekunde a ostali stáť na mieste, keď Vaše decko vbehne na cestu 2 metre pred auto (rada: ak si nedokážete ustrážiť svoje “lásuočki za ktoré bi sťe žyvot daly a pre ktoré Vám srtce byje” - kúpte si vodítko pre psa)

Keďže som dobrosrdečný a ohľaduplný človek, ušetrím zopár inteligenčne nevyzretým tvorom zopár úderov do písmeniek na klávesnici a napíšem “argumenty” za Vás - emočne ovplyvnené, každý týždeň meniace sa, iracionálne zmýšľajúce tvory:

- áno, nemám decko
- áno, som bezcitný sociopat
- áno, neviem sa vžiť do Vašej kože, do Vašich radostí a starostí
- áno, patrím na psychiatriu
- áno, určite ma týrala matka v detstve keď mám názory, aké mám
- áno, baví ma riešiť Vaše životy, lebo môj je príliš nudný
- áno, som arogantný zmrd
- áno, nepoznám Vaše Ctené Životné Príbehy
- áno, nie všetci sú takí (iba 98%, to je nič)
- áno, máte právo byť zo mňa znechutené za moje choré názory
- áno, sám som bol rovnakým deckom na aké nadávam
- áno, svet by bol bezo mňa lepší a moji rodičia mali použiť gumu

Ak som na niečo z Vašich ovčích, otrepaných klišé fráz zabudol, iste mi to v nenávisti, či ľútosti napíšete do komentára.

A na záver: Vážim si všetkých normálnych ľudí bez ohľadu na pohlavie, vek, farbu pleti, vierovyznanie, pôvod, etnickú skupinu. Verím, že sa stále nájdu správni ľudia, ktorí pochopili princíp môjho priznania. Prajem pekný deň."

 

pixabay

Súvisiace články

Najčítanejšie