Po narodení syna sa rozplakal: Dôvod je však úplne iný, ako by ste čakali

Po narodení syna sa rozplakal: Dôvod je však úplne iný, ako by ste čakali Zdroj: Kirstie Perez Photography
Na prvý pohľad ide o bežné fotografie dojatého otecka, ktorý vidí po prvýkrát svoje dieťa. Tento muž však nezadržal slzy aj z iného dôvodu.

Pôrod dieťaťa je nielen pre ženu, ale rovnako aj pre muža jeden z najsilnejších a najkrajších zážitkov. Takmer každý v tento jedinečný okamih vypustí slzu dojatia, v tomto prípade bol dôvod na plač iný.

Tieto zábery sa ihneď po zverejnení stali virálne a za výnimočné ich považuje aj samotná fotografka Kirstie Perez. Hoci sa špecializuje na fotografovanie pôrodov a nafotila ich už desiatky, tento bol aj pre ňu úplne iný a jedinečný.

Budúca mamička totiž trpela počas tehotenstva vážnymi zdravotnými problémami. Trápili ju extrémne nevoľnosti, neustále vracala a chudla, kvôli vysokému riziku ju museli až 4-krát hospitalizovať.

Keď čerstvý otecko uvidel synčeka ihneď po narodení, úplne ho to dostalo a slzy mu tiekli potomkom. Mal však na to aj ďalší dôvod. Po mesiacoch bolestí a utrpenia, videl konečne svoju ženu s obrovským úsmevom na perách.

Fotografka, ktorá poznala ich príbeh, sa priznala, že táto chvíľa bola absolútne výnimočná a silná. „Táto matka si prešla naozajstným peklom. Bola v neustálych bolestiach, mohla dokonca zomrieť, ale ona bojovala, aby mohla dať život vytúženému dieťaťu,“ dodala.

Sympatickej rodinke želáme hlavne zdravie a krásny spoločný život!

Zdroj: Kirstie Perez Photography
Zdroj: Kirstie Perez Photography

Zdroj: Kirstie Perez Photography

Zdroj: Kirstie Perez Photography

Zdroj: Kirstie Perez Photography

Zdroj: boredpanda.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 Hrdinovia ohňa
23:40 Poklad Dračej brány
02:30 Looper: Nájomný zabijak
20:10 Ja, zloduch!
22:20 Kuriér
23:25 Walking Dead VIII.
21:00 Hawaii 5.0 VIII.
22:00 Hawaii 5.0 VIII.
22:55 ŽREBOVANIE
20:50 Sherm a jeho mikróby
21:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:20 ZáchranáRik II.
20:15 Status Update
22:15 Síla života
00:10 Pán Šanghaje