Šaty princeznej Charlotte spôsobili ošiaľ: Z obchodov zmizli vo všetkých veľkostiach

Šaty princeznej Charlotte spôsobili ošiaľ: Z obchodov zmizli vo všetkých veľkostiach Zdroj: Profimedia
Má iba dva roky a už je z nej malá módna ikona! Rozkošné dievčatko najnovšie spôsobilo doslova hystériu, keď sa objavilo v týchto krásnych šatách.

Keď sa pyšný ocko William vybral do pôrodnice navštíviť svoju manželku a novonarodeného synčeka, zobral so sebou aj jeho starších súrodencov. Malá Charlotte bola v svetlomodrých šatách doslova na zjedenie, pozrite sa!

Princezná Charlotte odcupkala navštíviť svojho bračeka v rozkošných bledomodrých šatách s jemnou kvetinovou potlačou a bielym golierikom. Keď sa jej fotografie objavili v médiách, módu milujúce matky začali okamžite pátrať, kde sa dajú zohnať. 

Zdroj: Profimedia

​Tieto chutné letné šaty vyrába značka Little Alice London, ktorú založila bývalá spolužiačka a dlhoročná kamarátka Kate, Alice Avenel.

;

Detské šaty stoja 45 libier a obchod ich ponúka od veľkosti 6 mesiacov dž do 6 rokov. Ako správne tušíte, momentálne sú šaty beznádejne vypredané vo všetkých veľkostiach.

Zdroj: Profimedia

Charlotte bola neuveriteľne rozkošná a okolostojacim novinárom a fotografom mávala jedna radosť. Čo poviete na jej šaty, páčia sa aj vám?

Zdroj: Profimedia

Zdroj: townandcountrymag.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:05 Život po ľuďoch II.
05:50 Prvé oddelenie II.
06:05 Prvé oddelenie II.
05:20 Profesionáli VIII.
05:55 Kutyil s.r.o. II.
06:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:10 Sam a Max
05:35 Lovci drakov
06:00 Rozprávky z machu a papradia
06:25 Megazkrat: Smrtící výpadek
08:10 Lásce v patách
09:50 Velký draft