Šaty princeznej Charlotte spôsobili ošiaľ: Z obchodov zmizli vo všetkých veľkostiach

Šaty princeznej Charlotte spôsobili ošiaľ: Z obchodov zmizli vo všetkých veľkostiach Zdroj: Profimedia
Má iba dva roky a už je z nej malá módna ikona! Rozkošné dievčatko najnovšie spôsobilo doslova hystériu, keď sa objavilo v týchto krásnych šatách.

Keď sa pyšný ocko William vybral do pôrodnice navštíviť svoju manželku a novonarodeného synčeka, zobral so sebou aj jeho starších súrodencov. Malá Charlotte bola v svetlomodrých šatách doslova na zjedenie, pozrite sa!

Princezná Charlotte odcupkala navštíviť svojho bračeka v rozkošných bledomodrých šatách s jemnou kvetinovou potlačou a bielym golierikom. Keď sa jej fotografie objavili v médiách, módu milujúce matky začali okamžite pátrať, kde sa dajú zohnať. 

Zdroj: Profimedia

​Tieto chutné letné šaty vyrába značka Little Alice London, ktorú založila bývalá spolužiačka a dlhoročná kamarátka Kate, Alice Avenel.

;

Detské šaty stoja 45 libier a obchod ich ponúka od veľkosti 6 mesiacov dž do 6 rokov. Ako správne tušíte, momentálne sú šaty beznádejne vypredané vo všetkých veľkostiach.

Zdroj: Profimedia

Charlotte bola neuveriteľne rozkošná a okolostojacim novinárom a fotografom mávala jedna radosť. Čo poviete na jej šaty, páčia sa aj vám?

Zdroj: Profimedia

Zdroj: townandcountrymag.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

08:20 SKUTOČNÉ PRÍBEHY
09:30 POLICAJTI V AKCII
10:35 Extrémna premena II.
08:30 Simpsonovci XX.
09:55 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela
10:20 MacGyver
08:45 Nákupné maniačky
10:05 NOVÉ BÝVANIE
11:30 JAG II.
08:40 Oskar v balóne
08:55 Medzi nami zvieratkami
09:00 Rybičky Flip a Flap
07:45 Žena z mých snů
09:30 Černí baroni
11:20 Brána válečníků