Šaty princeznej Charlotte spôsobili ošiaľ: Z obchodov zmizli vo všetkých veľkostiach

Šaty princeznej Charlotte spôsobili ošiaľ: Z obchodov zmizli vo všetkých veľkostiach Zdroj: Profimedia
Má iba dva roky a už je z nej malá módna ikona! Rozkošné dievčatko najnovšie spôsobilo doslova hystériu, keď sa objavilo v týchto krásnych šatách.

Keď sa pyšný ocko William vybral do pôrodnice navštíviť svoju manželku a novonarodeného synčeka, zobral so sebou aj jeho starších súrodencov. Malá Charlotte bola v svetlomodrých šatách doslova na zjedenie, pozrite sa!

Princezná Charlotte odcupkala navštíviť svojho bračeka v rozkošných bledomodrých šatách s jemnou kvetinovou potlačou a bielym golierikom. Keď sa jej fotografie objavili v médiách, módu milujúce matky začali okamžite pátrať, kde sa dajú zohnať. 

Zdroj: Profimedia

​Tieto chutné letné šaty vyrába značka Little Alice London, ktorú založila bývalá spolužiačka a dlhoročná kamarátka Kate, Alice Avenel.

;

Detské šaty stoja 45 libier a obchod ich ponúka od veľkosti 6 mesiacov dž do 6 rokov. Ako správne tušíte, momentálne sú šaty beznádejne vypredané vo všetkých veľkostiach.

Zdroj: Profimedia

Charlotte bola neuveriteľne rozkošná a okolostojacim novinárom a fotografom mávala jedna radosť. Čo poviete na jej šaty, páčia sa aj vám?

Zdroj: Profimedia

Zdroj: townandcountrymag.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 V SIEDMOM NEBI
22:45 Únos
01:00 Zdrojový kód
22:20 Premature: Prebudím sa včera
00:25 Letecké katastrofy XV.
01:25 Letecké katastrofy XV.
22:00 C.S.I. CYBER: Vraždy cez internet II.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Exorcista II.
22:30 Zabi nudu!
22:35 Ovečka Shaun IV.
22:45 Fix a Foxi II.
22:05 Matky na tahu o Vánocích
23:45 Yves Saint Laurent
01:25 GAL