Obéznu študentku vysmiali za TENTO outfit: Reakcia jej mamy vás dostane!

Obéznu študentku vysmiali za TENTO outfit: Reakcia jej mamy vás dostane! Zdroj: twitter
Dievča na svojom vlastnom príklade ukázalo, ako vyzerá šikana medzi tínedžermi. Je smutné, ako si vedia ľudia ubližovať.

Bailey je presne taká istá dospievajúca študentka, ako jej rovesníci, akurát, že má nadváhu. Práve jej kilá navyše spôsobili, že si z nej začali spolužiaci uťahovať. A spravili to naozaj veľmi kruto.

Stredoškolská študentka Bailey prišla do v školy v šatách a netušila, že by práve jej outfit mohol vyvolať také šialenstvo. Niekto zo spolužiakov ju odfotil a detail jej silných nôh s posmešným popiskom zavesil na sociálnu sieť. 

Zdroj: Twitter

​Zachránila ju mama

Keď si dievča začali všetci obzerať a smiali sa jej, zistila, čo sa stalo a napísala svojej mame sms-ku s prosbou, aby jej priniesla do školy tričko a džínsy. Mama najskôr nechápala, čo sa deje, ale keď jej dcéra vysvetlila, že sa jej posmievajú, rýchlo konala.

Nesnažila sa ju upokojovať ani ľutovať, spýtala sa, či potrebuje aj iné topánky a sľúbila, že do sedem minút bude tam.

Tento príspevok bol zdieľaný aj preto, aby poukázal na to, akou formou sa mládež v dnešnej dobe šikanuje. Existuje mnoho prípadov, ktoré dopadli oveľa tragickejšie a deti si dokonca siahli aj na život.

Mnohí však našli v tomto posmešnom príspevku aj niečo pozitívne a vyzdvihli to, ako sa zachovala mama študentky. „Takto si predstavujem milujúcu a chápavú matku,“ napísala jedna z diskutujúcich.

Zdroj: Twitter

Zdroj: thesun.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

21:35 SOM MAMA
22:30 Pokoj v duši
00:35 POLICAJTI V AKCII
22:00 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
22:20 Biele goliere VI.
23:10 Biele goliere VI.
22:00 Terra Nova
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Dr. House VI.
22:00 Dobrodružstvá modrého havrana 1
22:15 Agi Bagi II.
22:30 Zabi nudu! II.
22:05 Slunce, seno, erotika
23:45 Ďáblův houslista
01:45 Santa je pořád úchyl