Obéznu študentku vysmiali za TENTO outfit: Reakcia jej mamy vás dostane!

Obéznu študentku vysmiali za TENTO outfit: Reakcia jej mamy vás dostane! Zdroj: twitter
Dievča na svojom vlastnom príklade ukázalo, ako vyzerá šikana medzi tínedžermi. Je smutné, ako si vedia ľudia ubližovať.

Bailey je presne taká istá dospievajúca študentka, ako jej rovesníci, akurát, že má nadváhu. Práve jej kilá navyše spôsobili, že si z nej začali spolužiaci uťahovať. A spravili to naozaj veľmi kruto.

Stredoškolská študentka Bailey prišla do v školy v šatách a netušila, že by práve jej outfit mohol vyvolať také šialenstvo. Niekto zo spolužiakov ju odfotil a detail jej silných nôh s posmešným popiskom zavesil na sociálnu sieť. 

Zdroj: Twitter

​Zachránila ju mama

Keď si dievča začali všetci obzerať a smiali sa jej, zistila, čo sa stalo a napísala svojej mame sms-ku s prosbou, aby jej priniesla do školy tričko a džínsy. Mama najskôr nechápala, čo sa deje, ale keď jej dcéra vysvetlila, že sa jej posmievajú, rýchlo konala.

Nesnažila sa ju upokojovať ani ľutovať, spýtala sa, či potrebuje aj iné topánky a sľúbila, že do sedem minút bude tam.

Tento príspevok bol zdieľaný aj preto, aby poukázal na to, akou formou sa mládež v dnešnej dobe šikanuje. Existuje mnoho prípadov, ktoré dopadli oveľa tragickejšie a deti si dokonca siahli aj na život.

Mnohí však našli v tomto posmešnom príspevku aj niečo pozitívne a vyzdvihli to, ako sa zachovala mama študentky. „Takto si predstavujem milujúcu a chápavú matku,“ napísala jedna z diskutujúcich.

Zdroj: Twitter

Zdroj: thesun.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

11:40 Dvanásť do tucta
13:45 Noc v múzeu: Tajomstvo hrobky
15:45 NOVÁ ZÁHRADA
10:10 Tajná zbraň
12:30 VŠETKO ČO MÁM RÁD
14:20 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD
10:25 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V.
13:00 Tequila a Bonetti
14:10 PRÁZDNINY II.
12:00 Albert spoznáva svet
12:25 Oskar v balóne
12:45 Rybičky Flip a Flap
11:05 Píseň mého srdce
12:55 Anděl v utajení
14:35 Princ a já: Královské líbánky