Obéznu študentku vysmiali za TENTO outfit: Reakcia jej mamy vás dostane!

Obéznu študentku vysmiali za TENTO outfit: Reakcia jej mamy vás dostane! Zdroj: twitter
Dievča na svojom vlastnom príklade ukázalo, ako vyzerá šikana medzi tínedžermi. Je smutné, ako si vedia ľudia ubližovať.

Bailey je presne taká istá dospievajúca študentka, ako jej rovesníci, akurát, že má nadváhu. Práve jej kilá navyše spôsobili, že si z nej začali spolužiaci uťahovať. A spravili to naozaj veľmi kruto.

Stredoškolská študentka Bailey prišla do v školy v šatách a netušila, že by práve jej outfit mohol vyvolať také šialenstvo. Niekto zo spolužiakov ju odfotil a detail jej silných nôh s posmešným popiskom zavesil na sociálnu sieť. 

Zdroj: Twitter

​Zachránila ju mama

Keď si dievča začali všetci obzerať a smiali sa jej, zistila, čo sa stalo a napísala svojej mame sms-ku s prosbou, aby jej priniesla do školy tričko a džínsy. Mama najskôr nechápala, čo sa deje, ale keď jej dcéra vysvetlila, že sa jej posmievajú, rýchlo konala.

Nesnažila sa ju upokojovať ani ľutovať, spýtala sa, či potrebuje aj iné topánky a sľúbila, že do sedem minút bude tam.

Tento príspevok bol zdieľaný aj preto, aby poukázal na to, akou formou sa mládež v dnešnej dobe šikanuje. Existuje mnoho prípadov, ktoré dopadli oveľa tragickejšie a deti si dokonca siahli aj na život.

Mnohí však našli v tomto posmešnom príspevku aj niečo pozitívne a vyzdvihli to, ako sa zachovala mama študentky. „Takto si predstavujem milujúcu a chápavú matku,“ napísala jedna z diskutujúcich.

Zdroj: Twitter

Zdroj: thesun.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
06:00 Krimi
06:30 Noviny TV JOJ
05:15 KINOSÁLA
05:25 KLAN - V DOBROM AJ V ZLOM
06:05 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie
05:05 PÁLI VÁM TO
05:35 Súdna sieň
06:10 OCHRANCOVIA
05:00 Robošváb II.
05:25 Sherm a jeho mikróby
05:40 Bobove dobrodružstvá na pláži
05:15 Počátek Země Nezemě
06:50 Kouzelný Valentýn
08:30 Need for Speed