Polojasno
13°
Bratislava
Arnold
1.10.2023
Za 2 mesiace chce schudnúť 18 kíl! TOTO je špeciálna diéta Slovenky s najväčšími prsiami
Zdielať na

Za 2 mesiace chce schudnúť 18 kíl! TOTO je špeciálna diéta Slovenky s najväčšími prsiami

Zdroj: facebook/MoricovaNikoleta

Pri pohľade na jej telo sa mnohým mužom zatají dych. Nikoleta je totiž Slovenka s najväčšími prsiami, ktorá sa môže pochváliť aj kyprými ženskými tvarmi. Tie budú už čoskoro minulosťou...

Nikoleta je atraktívna študentka psychológie, ktorá svoje telo mení podľa vysnívaného ideálu krásy. Brunetka totiž obdivuje Bimbo Doll, teda živé bábiky. Podstúpila už niekoľko plastických operácií a zopár ich ešte čaká. Pred tým sa však rozhodla schudnúť!

Aké módne kúsky sa hodia ženám, ktoré majú veľké prsia? Poradia vám stylisti z Nákupných maniačok!

​"Pre tých, čo mi fakt neverili, tak aktuálne mám naozaj 82,1 kg. Za 8 týždňov musím mať 64 kg," priznala kráska. Nikoleta sa rozhodla, že všetkým ukáže, že za taký krátky čas sa naozaj dá 18 kíl schudnúť! Ako? "Nie je to zdravé chudnutie, podľa mňa, a preto nikoho tým nenabádam, aby robil to, čo ja. Chcem len ukázať, čo ja robím pre to a že sa to dá," vysvetlila. 

Vnadná bruneta ukázala aj svoj jedálniček a pitný režim. Na raňajky má iba čiernu kávu bez mlieka a cukru a bylinné čaje. "Počas dňa pijem len tieto čaje... približne tak 2,5 l dokopy." Cez deň si dopraje aj 4-5 káv bez kofeínu, ktoré ju zasýtia. Niekedy má na obed iba paradajkový džús, ktorý jej chutí ako polievka. Sú naopak dni, kedy pije iba ovocno-zeleninové smoothie. Dopraje si však aj jedlo, najmä vegánske. Nikolete sa takto za jeden deň podarilo zhodiť už 1,3 kilogramu. 

instagram/nicoletamoritz

Súvisiace články

Najčítanejšie