Polojasno
17°
Bratislava
Berta
2.7.2022
Lekárov šokovala svojou hmotnosťou 426 kilogramov: Pozrite sa, koľko sa jej podarilo schudnúť!
Zdielať na

Lekárov šokovala svojou hmotnosťou 426 kilogramov: Pozrite sa, koľko sa jej podarilo schudnúť!

Zdroj: youtube.com/TLC

Pre Samanthu bolo jedlo jediným potešením a celý jej život sa točil práve okolo nezdravých pochúťok. Tým, že sa bruneta málo hýbala, vyjedla sa na neuveriteľných 426 kilogramov! Myslíte si, že sa jej podarilo schudnúť?

Televízna šou Môj 300-kilový život, ktorú vysiela kanál TLC priniesla už množstvo príbehov morbídne obéznych ľudí, ktorí sa s pomocou odborníkov snažili schudnúť. Jednou z nich bola aj Samantha, ktorej hmotnosť sa vyšplhala na neuveriteľných 426 kilogramov! Obézna mama sa nedokázala hýbať a začala mať vážne zdravotné problémy. 

Práve tie boli dôvodom, prečo sa rozhodla vyhľadať pomoc a konečne schudnúť. A to aj napriek tomu, že si Samatha zarábala ako fetiš modelka tým, že za peniaza jedla pred kamerou. Obézna žena začala chodiť na terapiu, aby dokázala bojovať so svojou závislosťou od jedla. Keď sa jej podarilo zhodiť niekoľko kíl, mohla podstúpiť zúženie žalúdka. Odvtedy sa Samantha snaží zdravo stravovať a je to na nej aj poriadne vidieť! Podarilo sa jej zhodiť stovky kíl, no stále ju trápia rôzne zdravotné problémy a veľa času trávi práve v nemocnici...

@vanillahippo Sorry for the surprise ambulance picture on Snapchat! Not sick, just stupid and clumsy. You can take the fat out of the girl, but you can’t make her unclumsy; at least not immediately! #vanillahippo #ssbbwvanillahippo #?? ♬ original sound - SSBBW Vanilla Hippo?
@vanillahippo #duet with @vanillahippo I’m a giraffe now ❤️ Also thats Black Phillip on my shirt. I’m not wearing this shirt because I worship Satan, I just love the movie, “The VVitch”. I’ve always been a creepy bitch. Now I’m a smaller creepy bitch. #my600lblife #ihavecollarbones #whoknew ♬ Juicy - Doja Cat

Súvisiace články

Najčítanejšie