Rebel Wilson zhodila už viac ako 30 kíl: Tu je jej návod, ako sa najesť a pritom nepribrať

Rebel Wilson zhodila už viac ako 30 kíl: Tu je jej návod, ako sa najesť a pritom nepribrať Zdroj: Profimedia
Pochybujete o tom, že naozaj každý človek dokáže schudnúť? Ak áno, ukážeme vám, že to tak naozaj je! Hollywoodska herečka Rebel Wilson bola celý svoj život obézna. Pred pár mesiacmi si povedala, že by práve jej prospelo, aby zhodila pár kíl.

Austrálska herečka mala vždy kilá navyše a nejako extra jej to nikdy nevadilo. V roku 2020 si však povedala, že sa chce cítiť zdravšie a lepšie. To znamenalo, že svoje stravovacie návyky bude musieť kompletne zmeniť. A to sa jej aj podarilo!

Ak chcete schudnúť, dá sa to aj akupunktúrou!

​Postupne prestala jesť rýchle občerstvenie a jedlá, ktoré obsahujú veľa cukru. Dôraz klade na dostatočné pitie tekutín a samozrejme začala cvičiť! Znie to neuveriteľne, no hýbe sa každý deň! Okrem kardia. do svojho programu zaradila aj HIT tréningy, ktoré sú najefektívnejšie na spaľovanie tuku. A teraz to najdôležitejšie! Čo sa týka stravovania Rebel zvolila "Mayrovu metódu", ktorú tu už máme sto rokov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Rebel Wilson (@rebelwilson)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Rebel Wilson (@rebelwilson)

Jej filozofiou je, že iba prostredníctvom zdravého trávenia vieme dosiahnuť skutočné zdravie. Po dôkladnom vyšetrení sa z jedálnička vylúčia potraviny, ktoré vášmu telu nerobia dobre. Zníži sa príjem cukru a mliečnych potravín, naopak sa zvýši príjem celozrnných potravín. Kalorický príjem by nemal presiahnuť 1500 kalórií! Dôraz sa kladie aj na dostatočný príjem tekutín. Dbá sa aj na to, aby človek každé sústo dôkladne požul a jedol pomaly. Zaujímavé je, že túto metódu vyvinul rakúsky profesor a jeho nasledovníci vedú v Rakúsku wellness centrá, kde vás na pobyte všetko naučia. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Rebel Wilson (@rebelwilson)

Zdroj: womenshealthmag.com

TV Program

12:50 Nové bývanie
13:50 Na chalupe
14:50 Prestreté
12:50 Profesionáli VIII.
13:40 Simpsonovci XXVI.
14:10 Simpsonovci XXVI.
13:05 Kosti X.
14:05 9-1-1: Texas
15:00 Hawaii 5.0 IX.
13:00 Ruby z dúhy II.
13:30 Viking Vicky
13:40 Viking Vicky
11:30 Síla naděje
13:20 Můj šálek kávy
15:05 Za zavřenými dveřmi